Tomasz Besser - kim jest uczestnik The Voice of Poland 11? Jego głos zachwycił w kultowym kawałku!

2020-09-19 21:22 Patrycja Obarowska
Tomasz Besser
Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe

Kim jest Tomasz Besser? Uczestnik 11. edycji The Voice of Poland oczarował swoim wokalnym talentem wykonując klasyk, który zna każdy z nas! Utwór Do Kołyski od zespołu Dżem sprawił, że odwrócili swoje fotele Tomson i Baron oraz Edyta Górniak! Więcej o uczestniku na ESKA.pl!

Tomasz Besser - kim jest uczestnik The Voice of Poland, który pojawił się w jedenastej edycji? Mężczyzna wychodząc na scenę zaprezentował klasyk od zespołu Dżem Do Kołyski i swoim wykonaniem sprawił, że na fotelu odwrócili się Tomson i Baron oraz Edyta Górniak. Tomasz Besser wybrał duet z Afromental i to właśnie do ich drużyny teraz należy uzdolniony wokalista. Tomasz tworzy muzykę ze swoim bratem Darkiem, który jest bliski jemu sercu. artysta stwierdził nawet, że brat byłby dopełnieniem jego występu w The Voice of Poland.

Tomasz Besser - kim jest?

Kim jest Tomasz Besser i co o nim wiemy? Mężczyzna pochodzi z Pomorza, a dokładnie z Gdyni. To on zachwycił swoim głosem trenerów w The Voice of Poland. Jego muzyczną inspiracją jest Michał Szpak i Igor Herbut. POnadto Tomasz Besser lubi polską muzykę. Póki co, w sieci nie ma zbyt wielu informacji na temat uczestnika, jednak do czasu! Możemy być pewni, że w trakcie programu lub zaraz po nim, będzie o wokaliście naprawdę głośno. 

Tomasz Besser w The Voice of Poland 11

Tomasz Besser jest jednym z uczestników w The Voice of Poland 11! Mężczyzna podczas Przesłuchań w Ciemno wykonał utwór Do Kołyski od zespołu Dżem i oczarował duet z Afromental oraz Edytę Górniak, a także Urszulę Dudziak, która żałowała, że nie odwróciła swojego fotela. Ostatecznie Tomasz Besser wybrał drużynę Tomsona i Barona. 

The Voice of Poland - Edyta Górniak do uczestnika: 'Ale ty jesteś ogier!' [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze