Viola Dzigman powróciła do The Voice of Poland. Jej występ powalił na kolana!

Viola Dzigman
Autor: Fot. TVP

W jedenastej edycji The Voice of Poland nie brak zaskakujących talentów. Do grona największych odkryć aktualnej odsłony muzycznego show dołączyła właśnie Viola Dzigman. Piosenkarka zachwyciła wszystkich jurorów swoją interpretacją hitu wielkiej diwy Etty James. Co o niej wiemy? Sprawdź na ESKA.pl.

Viola Dzigman - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Odpowiedzi na to pytanie z pewnością będą poszukiwać wszyscy widzowie programu, których głos Violi urzekł równie mocno, co jurorów. Jedenasta edycja muzycznego show nie przestaje zaskakiwać. Fani formatu po raz kolejny mogą obserwować, jak na ich oczach rodzą się przyszłe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wśród uczestników nie brakuje takich, których talent zachwyca wszystkich jurorów. Na Przesłuchaniach w ciemno doskonale poradziła sobie Viola Dzigman.

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy

Viola Dzigman - The Voice of Poland

Jej wykonanie utworu At Last zwaliło jury na kolana! O pozyskanie jej do swojej drużyny walczyli wszyscy trenerzy. Viola zdecydowała jednak, że chce być w drużynie chłopaków z Afromental.

Co ciekawe, Viola Dzigman brała już udział w The Voice of Poland. Jeszcze jako Viola Sobczyk pojawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno do szóstej edycji show, jednak wówczas nikt nie odwrócił się w jej stronę. Co za progres!

Najnowsze