The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

i

Autor: WBF The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

2021-11-21 10:11

Drużyna Marka Piekarczyka w The Voice of Poland 12 to przyszłe wielkie gwiazdy muzycznej sceny? Uczestnicy, którzy za swojego trenera wybrali legendarnego artystę, to prawdziwi szczęściarze. Kto jest w ekipie 70-letniej legendy rocka? Przekonajcie się i poznajcie aktualizowaną listę w jednym mijescu.

Spis treści

  1. The Voice of Poland 2021 - DRUŻYNA Marka Piekarczyka
  2. The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk

The Voice of Poland 2021uczestnicy od Marka Piekarczyka zrobią furorę na polskiej scenie muzycznej? Kto jest w drużynie Marka Piekarczyka w The Voice of Poland 12? Jak wygląda lista uczestników z drużyny Marka Piekarczyka? To wszystkie pytania zadawane w różnych formach przez internautów. Uczestnicy The Voice of Poland 2021 z ekipy legendarnego rockmana to potencjalne gwiazdy. Osoby, które trafiły pod jego skrzydła to prawdziwi szczęściarze, bo wiedza, jaką posiada 70-letni muzyk jest bezcenna. Warto również przypomnieć, że artysta był już trenerem uczestników w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu. Wygrał w swoim trenerskim debiucie odkrywając talent w głosie Natalii Sikory. Marek Piekarczyk był również trenerem w The Voice Senior.

The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

The Voice of Poland 2021 - DRUŻYNA Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk ma w swojej drużynie zwycięzcę w The Voice of Poland 12? Kto jest w drużynie Marka Piekarczyka? Lista uczestników aktualizowana w tym miejscu, w trakcie trwania każdego odcinka:

Sprawdźcie też, jak wygląda drużyna Sylwii Grzeszczak oraz drużyna Tomsona i Barona.

The Voice of Poland 2021 - Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk udział w The Voice of Poland 12 traktuje jako dużą przygodę, która pomoże mu jeszcze bardziej poznać świat młodzieży. Sam również otrzymał szansę pokazania się szerszemu gronu młodego pokolenia. Dla legendarnego artysty, to również kolejna dawka emocji, a każdy odcinek będzie prawdziwym złotem, w podziwianiu odwagi i determinacji młodych ludzi. Sam mówi: -  Liczę na to, że mam jeszcze wyczucie żeby odkryć osobowość, która kryje się za wyjątkowym głosem. Uważam, że na polskiej scenie muzycznej wciąż brakuje wyjątkowych osobowości, których pojawienie się zapiera dech w piersiach. Takich, które się kocha, które być może bulwersują, ale wszyscy czekają na ich koncerty i płyty. Takich ludzi potrzebujemy i takich artystów chciałbym spotkać i pomóc im w ich zawodowej ścieżce.