Jakub Nowak - kim jest kolejny uczestnik the Voice of Poland 12? Ten chłopak ma talent!

2021-10-16 21:08
Jakub Nowak - kim jest kolejny uczestnik the Voice of Poland 12? Ten chłopak ma talent!
Autor: fot. TVP

Najnowsza edycja The Voice of Poland obfituje w zdolnych uczestników. Wśród nich jest Jakub Nowak. Kim jest wokalista? Poznajcie go już teraz!

Jakub Nowak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? Kolejna edycja show przyciąga przed ekrany wiele osób. Oprócz fenomenalnych wykonań uczestników, widzowie chętnie oglądają nowa jurorkę programu - Sylwię Grzeszczak. Poza wokalistką w ekipie jurorskiej znaleźli się znani z poprzednich edycji: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron. Od teraz fani show mogą także śledzić zmagania Jakuba Nowaka. Uczestnik zaskoczył podczas Przesłuchań ciemno i walczy o wygraną! Prezentujemy kilka informacji na jego temat.

Klaudia Kerstan - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? To ona wywołała ciarki!

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

Jakub Nowak - kim jest?

Jakuba możecie poznać z jego Instagrama. Od niedawna publikuje tam posty.

Jakub Nowak - The Voice of Poland 12

Podczas castingu do programu Kuba wykonał utwór Don't Make Me Miss You z repertuaru Ray'a Daltona. W swoich drużynach chcieli go mieć Sylwia Grzeszczak oraz Marek Piekarczyk. Finalnie Kuba walczy o wygraną pod okiem Sylwii. Następny etap czyli Bitwy był dla Jakuba szczęśliwy, ponieważ przeszedł do kolejnego etapu show, a to wszystko przez kradzież do drużyny Marka Piekarczyka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze