Karolina Charko i Piotr Lato - kim są uczestnicy The Voice of Poland 12? Widzowie dobrze ich znają!

2021-10-16 21:28
Karolina Charko i Piotr Lato
Autor: TVP

Karolina Charko i Piotr Lato w duecie wystąpili na Przesłuchaniach w ciemno w 12. edycji The Voice of Poland. Wielu widzów mogło być zaskoczonych ich udziałem, ponieważ nie był to ich pierwszy występ w telewizji. Kim są członkowie duetu, który zachwycił widzów i jurorów programu? Oto kilka informacji na ich temat.

Karolina Charko i Piotr Lato to uczestnicy 12. edycji programu The Voice of Poland. Nie są to jednak nowe twarze dla polskich widzów. Oboje wcześniej pojawili się już w programach rozrywkowych. Karolina Charko bierze udział w The Voice of Poland po raz drugi. Swoich sił próbowała już w 2011 roku. Dotarła wtedy do etapu sing offów. Z kolei Piotr Lato to gwiazda najsłynniejszego programu reality show w historii polskiej telewizji. Mowa oczywiście o pierwszej edycji Big Brothera. Co prawda Piotrowi nie udało się wygrać, ale po programie miał swoje pięć minut, także w świecie muzycznym. Teraz powraca w duecie utalentowanej Karoliny Charko. Jak wyglądało ich Przesłuchanie w ciemno?

Piotr Lato uczestnikiem The Voice of Poland 12! Gwiazd Big Brother wróciła

Karolina Charko i Piotr Lato - Przesłuchanie w ciemno

Karolina Charko i Piotr Lato zachwycili swoim występem na castingu do 12. edycji The Voice of Poland. Na Przesłuchaniu w ciemno wspólnie zaśpiewali piosenkę Stitched Up, którą w oryginale wykonują Herbie Hancock i John Mayer.

Karolina Charko i Piotr Lato - drużyna

Jaką drużynę wybrali Karolina Charko i Piotr Lato? To pytanie mogą zadawać sobie ci, którzy nie widzieli odcinka programu. Duet do wyboru miał dwie opcje - Marka Piekarczyka i Justynę Steczkowską. Ostatecznie zdecydowali się na ekipę popularnego rockera. Karolina i Piotr przeszli do kolejnego etapu, wygrywając Bitwy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze