Dorota Kaczmarek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Jej historia doprowadza do łez

2021-09-18 21:53
Dorota Kaczmarek
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Dorota Kaczmarek to uczestniczka, która wywołała duże emocje wśród widzów i jurorów. Opowiedziała o swojej poruszającej historii, która naznaczyła jej życie. Dodatkowo podczas Przesłuchań w ciemno do The Voice of Poland 2021 zachwyciła swoim talentem! Kim jest dziewczyna?

Dorota Kaczmarek to nowa uczestniczka programu The Voice of Poland. Dziewczyna ma 25 lat i śpiew jest jej pasją niemal przez całe życie. Podczas Przesłuchania w ciemno zachwyciła widzów i jurorów. Zwróciła na siebie uwagę także z innego powodu. Wokalistka opowiedziała o swojej ciężkiej chorobie, z którą zmagała się w wieku 16 lat. Dorota zachorowała na depresję, której omal nie przypłaciła życiem. Były okresy, kiedy byłam duszą towarzystwa, a były też takie, że bałam się ludzi i nie potrafiłam z nimi rozmawiać. Moje poczucie własnej wartości, świadomość tego, że mam talent, były na poziomie zerowym - wspomina trudny okres w życiu. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

Dorota Kaczmarek - Przesłuchanie w ciemno

Dorota Kaczmarek pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorom. Wokalistka wykonała piosenkę List, którą w oryginale wykonuje artysta, który kiedyś jurorem programu. Mowa o Kamilu Bednarku.

Dorota Kaczmarek - drużyna

Dorota Kaczmarek przeszła do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniu w ciemno zasiliła grono drużyny Marka Piekarczyka, który był jedynym trenerem, który wcisnął czerwony przycisk. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze