Dorota Kaczmarek - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Jej historia doprowadza do łez

2021-09-18 21:53
Dorota Kaczmarek
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Dorota Kaczmarek to uczestniczka, która wywołała duże emocje wśród widzów i jurorów. Opowiedziała o swojej poruszającej historii, która naznaczyła jej życie. Dodatkowo podczas Przesłuchań w ciemno do The Voice of Poland 2021 zachwyciła swoim talentem! Kim jest dziewczyna?

Dorota Kaczmarek to nowa uczestniczka programu The Voice of Poland. Dziewczyna ma 25 lat i śpiew jest jej pasją niemal przez całe życie. Podczas Przesłuchania w ciemno zachwyciła widzów i jurorów. Zwróciła na siebie uwagę także z innego powodu. Wokalistka opowiedziała o swojej ciężkiej chorobie, z którą zmagała się w wieku 16 lat. Dorota zachorowała na depresję, której omal nie przypłaciła życiem. Były okresy, kiedy byłam duszą towarzystwa, a były też takie, że bałam się ludzi i nie potrafiłam z nimi rozmawiać. Moje poczucie własnej wartości, świadomość tego, że mam talent, były na poziomie zerowym - wspomina trudny okres w życiu. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

Dorota Kaczmarek - Przesłuchanie w ciemno

Dorota Kaczmarek pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorom. Wokalistka wykonała piosenkę List, którą w oryginale wykonuje artysta, który kiedyś jurorem programu. Mowa o Kamilu Bednarku.

Dorota Kaczmarek - drużyna

Dorota Kaczmarek przeszła do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniu w ciemno zasiliła grono drużyny Marka Piekarczyka, który był jedynym trenerem, który wcisnął czerwony przycisk. 

Najnowsze