Kornelia Daszewska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Głosem wywołuje ciarki

i

Autor: TVP Kornelia Daszewska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Głosem wywołuje ciarki

Kornelia Daszewska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Głosem wywołuje ciarki

2021-09-18 21:35

Kornelia Daszewska wywołała duże emocje, jeśli chodzi o Przesłuchania w Ciemno. Swoim głosem urzekła trenerów, publiczność, ale również internautów, którzy pozytywnie ocenili jej występ. Kim jest młoda uczestniczka The Voice of Poland 12? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Kornelia Daszewska - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Niezwykle utalentowana dziewczyna, z głosem wywołującym ciarki na całym ciele, robi furorę. Już w przesłuchaniach w ciemno sprawiła, że wielu osobom z wrażenia opadła szczęka. Kornelia to zdecydowanie jedna z tych uczestniczek dwunastej edycji muzycznego show, na którą trzeba zwrócić uwagę!

The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Kornelia Daszewska - kim jest uczestniczka?

Kornelia Daszewska od wielu lat pokazuje, że kocha muzykę. Od ostatnich prawie 3 lat, jako logopeda ogólny i medialny i terapeuta głosu skupia się na przygotowywaniu nowych, pięknych głosów, które będą w stanie podbić rynek muzyczny, zapominając o własnym, który ponownie po latach "zamknęła w szafie". Jak powiedziała ESKA.pl, Kornelia Daszewska: - Zdecydowałam zgłosić się do programu za namową wielu moich znajomych, których regularnie raczyłam moimi nagraniami wszelkiej maści coverów. Uznałam, że nie mam już chwili do stracenia, że może być to szansa na udowodnienie samej sobie, że potrafię i chcę śpiewać dla ludzi. Traktuje mój udział w programie jako bezpowrotne wejście w świat muzyki. Moją muzyczną, wokalną inspiracją jest Tina Turner, Michael Jackson, Amy Winehouse.

Kornelia Daszewska - początki, kariera

Kornelia Daszewska w rozmowie z Rafałem Wróblewskim z ESKA.pl, ujawniła również, jak wyglądały jej początku i jak naprawdę rozpoczęła się jej przygoda z muzyką: - Zaczęłam śpiewać świadomie mając około 4-5 lat, ale dopiero w wieku 16 lat postanowiłam wyjść poza środowisko domowo-szkolne i zdecydowałam się na granie uliczne. Wtedy też znalazłam swój pierwszy zespół, z którym graliśmy muzykę w stylu rockowo/folkowo/bluesowym inspirując się zespołami takimi jak Guns N Roses, Pearl Jam, Ugly Kid Joe, Dżem. 

Mając 20 lat dołączyłam do chóru gospel, w którym pełniłam rolę solistki. Podczas tej współpracy miałam przyjemność towarzyszyć w tworzeniu pierwszego autorskiego utworu chóru oraz współtworzyć/współkomponować chórki do piosenki pt. Zobacz nas, Natalii Szroeder. 

Kornelia Daszewska - The Voice of Poland 12

Kornelia Daszewska w The Voice of Poland wystąpiła śpiewając utwór Hear My Voice, pod którym oryginalnie podpisuje się Celeste. Swój fotel zdecydowała się odwrócić Justyna Steczkowska, a także przycisk wcisnął Marek Piekarczyk. I to właśnie do ekipy popularnego rockmana trafiła Kornelia Daszewska.

Sonda
The Voice of Poland 12 - który trener najlepszy?