Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

2021-11-27 20:14
Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?
Autor: Natasza Młudzik / TVP Karolina Robinson doprowadziła trenerów do rozkoszy! Kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Karolina Robinson zna przepis na oczarowanie trenerów The Voice of Poland. Uczestniczka muzycznego talent-show nie chciała czekać i postanowiła zrobić furorę już w pierwszym etapie programu. Przekonajcie się sami już teraz.

Karolina Robinson - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Takie pytanie zadają sobie osoby, które od pierwszych dźwięków zakochały się w jej magicznym głosie. Młoda wokalistka na wielkiej scenie muzycznego talent-show już w przesłuchaniach w ciemno postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i od razu pokazać swoje najlepsze umiejętności. Odwróciła wszystkie cztery fotele, przez co dołączyła do grona faworytów, w walce o ostateczne zwycięstwo i tytuł najlepszego głosu w Polsce dwunastej odsłony The Voice of Poland.

O tę uczestniczkę walczyli wszyscy trenerzy! Karolina Robinson wygra Voice of Poland?

Daria zaśpiewała pierwszy raz Paranoia! Zapowiedź premiery w ESKA Live

Karolina Robinson - kim jest?

Kim jest Karolina Robinson? Zdecydowanie jednym z największych odkryć dwunastej edycji The Voice of Poland. Póki co nie ma o niej zbyt wielu informacji. W tym miejscu poznacie je jako pierwsi tuż po zakończeniu odcinka.

Karolina Robinson - The Voice of Poland 12

Karolina Robinson w The Voice of Poland 12 zauroczyła wszystkich trenerów. Wszystkich, bo każdy z nich odwrócił swoje fotele. Uczestniczka wykonała utwór Have a Little Faith in Me, który w 1987 roku stworzył John Hiatt. Ostatecznie zdecydowała, że swoje wokalne umiejętności będzie doszlifowywać pod czujnym okiem najbardziej doświadczonego ze wszystkich trenerów, czyli Marka Piekarczyka.

The Voice of Poland 2021: DRUŻYNA Marka Piekarczyka [UCZESTNICY]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze