Kim jest Karolina Szczurowska z The Voice of Poland? Zachwyciła w utworze Taylor Swift

2021-09-25 21:45
Karolina Szczurowska
Autor: materiały TVP

Na początku września 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutowała kolejna, dwunasta już edycja The Voice of Poland. Po raz kolejny program udowadnia, że w Polsce nie brakuje uzdolnionych muzycznie osób, które mają szansę podbić scenę muzyczną. W najnowszych odcinkach wśród uczestników znalazła się Karolina Szczurowska, która zachwyciła w utworze Taylor Swift. Kim jest? Poznajcie ją bliżej.

Kim jest Karolina Szczurowska z The Voice of Poland? The Voice of Poland to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Na antenie TVP gości od 2011 roku i niezmiennie cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Przez te wszystkie lata w talent show udział wzięły prawdziwe wokalne perełki, które dziś należą do grona najlepszych wokalistów w Polsce. Mowa tu między innymi o: Sarsie, Alicji Szemplińskiej, Arku Kłusowskim, Krystianie Ochmanie czy też Natalii Nykiel. W dwunastej edycji The Voice of Poland, która wystartowała na początku września 2021 roku, również nie brakuje wybitnie utalentowanych osób. O tym, kto przejdzie do etapu Bitew decydują trenerzy w składzie: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Którą drużynę zasili Karolina Szczurowska?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Karolina Szczurowska w The Voice of Poland 12

Podczas Przesłuchań w Ciemno Karolina Szczurowska zaśpiewała piosenkę Never Grow Up z repertuaru Taylor Swift. Swoim głosem oczarowała Marka Piekarczyka, który zaprosił ją do swojej drużyny. Czy dojdzie do finału edycji? O tym przekonamy się w najbliższych tygodniach!

Najnowsze