Bartosz Madej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? To on zachwycił trenerów!

2021-11-27 20:13
Bartosz Madej
Autor: Fot. TVP

Kim jest Bartosz Madej? To nowy uczestnik najnowszej 12. edycji The Voice of Poland, który oczarował swoim głosem trenerów programu wykonując kawałek Nights in White Satin. Jego talent oczarował jurorów do tego stopnia, że odwrócili swoje czerwone fotele. Do czyjej drużyny trafił? Szczegółowe informacje o uczestniku przeczytacie poniżej.

Bartosz Madej - kim jest uczestnik The Voice of Poland, który pojawił się w najnowszej, dwunastej edycji show? Mężczyzna zjawił się podczas Przesłuchań w Ciemno i zaprezentował na scenie piosenkę Nights in White Satin z repertuaru The Moody Blues. Swoim wykonaniem sprawił, że czerwone fotele odwrócili Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska. Bartosz wybrał Marka Piekarczyka i to właśnie do jego drużyny teraz należy. Co musicie o nim wiedzieć?

Piotr Lato uczestnikiem The Voice of Poland 12! Gwiazd Big Brother wróciła

Bartosz Madej - kim jest?

Kim jest Bartosz Madej, który wystąpił w The Voice of Poland 12? To muzyk, który śpiewa na YouTube własne piosenki i dla którego jest to najważniejsza pasja, ale także forma wyrażania siebie. Uczestnik show jest także iluzjonista i ma na swoim koncie wiele występów. Mężczyzna występuje nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłej publiczności. Jego sztuczki można obejrzeć na oficjalnym Facebooku - Iluzjonista Bartosz Madej. Choć na razie na temat uczestnika wiemy niewiele, to z pewnością po jego występie w programie The Voice of Poland, dowiemy się więcej o jego pasji do muzyki i nie tylko!

Bartosz Madej - Instagram

Uczestnik The Voice of Poland 12 jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go w aplikacji pod nazwą @bartoszmadejofficial.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze