Wiktoria Bińczyk - kim jest uczestniczka VoP 12? To ona zaśpiewała utwór Króla Popu

2021-10-16 21:10
Wiktoria Bińczyk - kim jest uczestniczka VoP 12? To ona zaśpiewała utwór Króla Popu
Autor: TVP

Trwa wyczekiwana 12. edycja The Voice of Poland. Show obfituje w utalentowanych uczestników. Na Przesłuchaniach w ciemno pojawiła się Wiktoria Bińczyk. Kim jest wokalistka, która zaśpiewała utwór z repertuaru Michaela Jacksona? Oto garść informacji!

Wiktoria Bińczyk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Muzyczny program przyciąga przed ekrany tłumy widzów. Nowe odcinki oglądać można w soboty o godzinie 20.00 na antenie Telewizji Polskiej. W tym sezonie show prowadzą Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora. Na scenie The Voice of Poland zagościła Wiktoria Bińczyk i wyśpiewała sobie awans do kolejnego etapu. Kim jest wokalistka? Poznajcie ją już teraz!

Klaudia Borczyk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2021? Brała już udział w innym programie

Wiktoria Bińczyk - kim jest?

Wiktoria pochodzi z Wrocławia. Jak wyczytać można z jej profilu w mediach społecznościowych, dziewczyna studiuje medycynę. Wraz z pewnym gitarzystą prowadzą kanał na YouTubie, gdzie zamieszczają autorskie wykonania różnych utworów. Można ich znaleźć pod nazwą Bińczyk & Stawiski.

Wiktoria Bińczyk - The Voice of Poland 12

Podczas castingu uczestniczka wykonała utwór Love Never Felt So Good. Jej interpretacja piosenki przypadła do gustu Justynie Steczkowskiej oraz Markowi Piekarczykowi. Wiktoria wybrała drużynę Marka. Wiktoria Bińczyk pozytywnie przeszła Bitwy, dlatego będzie nadal walczyć o finał The Voice of Poland 12.

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!
Najnowsze