The Voice of Poland 12 - DRUŻYNA Tomsona i Barona. Kto jest u chłopaków z Afromental?

2021-11-21 10:11
Tomson i Baron
Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland, na który zawsze czeka wiele osób! Tomson i Baron to duet, który zajmował fotel trenerów w największej liczbie edycji. Nie inaczej jest w 12. sezonie. Czy uda im się zgarnąć talent, który powtórzy sukces Alicji Szemplińskiej? Oto lista uczestników, którzy znaleźli się w ich drużynie.

The Voice of Poland 12 - DRUŻYNA Tomsona i Barona. Kto jest u chłopaków z Afromental? Tutaj znajdziecie informacje o tym, kto dołączył do ekipy chłopaków z Afromental! Tomson i Baron są trenerami w The Voice of Poland od drugiej edycji programu i jednocześnie trenerami, którzy funkcję tę pełnili najwięcej razy. Łącznie mogliśmy oglądać ich w aż 10 edycjach programu - zrezygnowali z udziału jedynie w 2018 roku. Co ciekawe, członkom zespołu Afromental tylko raz udało się doprowadzić członka swojej ekipy do zwycięstwa - w 10. edycji programu była to Alicja Szemplińska, która miała również reprezentować Polskę podczas Eurowizji w 2020 roku, jednak konkurs ostatecznie się nie odbył. Czy Tomson i Baron powtórzą swój sukces sprzed roku i pokierują osobę ze swojej drużyny prosto do wygranej?

The Voice of Poland 12 - DRUŻYNA Tomsona i Barona [LISTA UCZESTNIKÓW]

Lista uczestników, którzy znajdą się w drużynie chłopaków z Afromental, będzie aktualizowana na bieżąco.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze