Kim jest Anna Hnatowicz-Cholewa? The Voice of Poland to nie pierwsze show, w którym zachwyciła

2021-09-25 20:22
Anna Hnatowicz-Cholewa - kim jest uczestniczka VoP 12? Jej występ zrobił wrażenie!
Autor: TVP

Podczas Przesłuchań w ciemno zaśpiewała utwór z repertuaru Palomy Faith. Kim jest Anna Hnatowicz-Cholewa? Uczestniczka odwróciła aż 3 fotele! Czy ma szanse wygrać 12. edycję ulubionego muzycznego show Polaków? Poznajcie Annę już teraz!

Anna Hnatowicz-Cholewa - kim jest uczestniczka VoP 12? Trwa kolejny sezon muzycznego show. Program emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej od 2011 roku. Przez ten czas w fotelach jury widzieliśmy już wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Tym razem ekipę trenerską zasilili: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak oraz Tomson i Baron. W kolejnym odcinku castingów do show usłyszeliśmy Annę Hnatowicz-Cholewę. Ta uczestniczka wie jak skraść serca słuchaczy! Oto kilka informacji na jej temat.

Bartosz Madej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12? To on zachwycił trenerów!

Anna Hnatowicz-Cholewa - kim jest?

Anna pochodzi z Włocławka. The Voice of Poland to nie pierwszy program, w którym wzięła udział. Wystąpiła także w Szansie na Sukces, X-Factor i Mam talent. Anna ma na koncie liczne nagrody muzyczne. Można było zobaczyć ją m.in. na deskach Opery Nova w Bydgoszczy. Mężem wokalistki jest Marcin Cholewa - również muzyk. Para ma syna Janka.

Anna Hnatowicz-Cholewa - The Voice of Poland 12

Na Przesłuchaniach w ciemno Ania wykonała utwór Only Love Can Hurt Like This. Odwróciła aż 3 fotele! W swoich drużynach chcieli ją mieć Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Sylwia Grzeszczak. Uczestniczka postawiła na Marka Piekarczyka i to w jego zespole walczy o wygraną.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!
Najnowsze