Jakub Zajączkowski wrócił do The Voice of Poland. Tym razem nie sam!

2021-10-16 21:28
Jakub Zajączkowski i Wioletta Wojszwiłło
Autor: fot. Natasza Młudzik / TVP

12. edycja programu The Voice of Poland to wielkie emocje. Widzowie co sobotę mogą śledzić kolejne etapy przesłuchań w ciemno, w trakcie których na scenie prezentują się marzący o wielkim sukcesie w branży debiutanci. Fani formatu z pewnością rozpoznali Jakuba Zajączkowskiego, który tym razem zaśpiewał w duecie z Wiolettą Wojszwiłło.

Jakub Zajączkowski i Wioletta Wojszwiłło to kolejni uczestnicy, którym udało się pomyślnie przejść etap przesłuchań w ciemno do The Voice of Poland. 12. edycja uwielbianego przez widzów w całej Polsce show trwa w najlepsze. Co sobotę fani formatu mogą podziwiać, jak na ich oczach rodzą się nowe gwiazdy muzyki. Warto zauważyć, że telewizyjne talent-show stało się trampoliną do kariery wielu twórców, między innymi Arka Kłusowskiego, Natalii Nykiel czy Alicji Szemplińskiej. Czy wkrótce do grona gwiazd wylansowanych przez program dołączą Jakub Zajączkowski i Wioletta Wojszwiłlo? Niewykluczone! Duet zaprezentował na scenie hit All Summer Long z repertuaru Kid Rock i przekonał do siebie jednego z trenerów. 

Jakub Zajączkowski i Wioletta Wojszwiłło

Widzowie z programu z pewnością rozpoznali Jakuba. Wokalista brał udział w 10. edycji The Voice of Poland. Wówczas w jego stronę odwróciły się wszystkie fotele. Teraz Zajączkowski pojawił się na scenie nie sam, a z Wiolettą Wojszwiłło. Na wzięcie duetu do swojej drużyny zdecydował się Marek Piekarczyk. Niestety duet odpadł na etapie Bitew z muzycznego show.

Wojna w The Voice of Poland! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze