Zuza Jabłońska z premierowym wykonaniem piosenki Liczę dni! Oglądaj Domowe Granie!

2020-05-03 17:04 RW
Zuza Jabłońska w Domowym Graniu! Kiedy i jakie hity zaśpiewa na ESKA.pl?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Zuza Jabłońska w Domowym Graniu! Kiedy i jakie hity zaśpiewa na ESKA.pl?

Sezon koncertowy wstrzymany i jeśli tęsknicie za występami swoich ulubionych artystów, to Domowe Granie jest idealną opcją dla Was. Zuza Jabłońska w Domowym Graniu na ESKA.pl, to wyjątkowa okazja, by miło spędzić majówkowy wieczór. Jakie hity zagra młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl!

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji The Voice Kids, w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. Debiutowała singlem Sami, który wówczas przekroczył barierę 4-milionów streamów. Wielkim przebojem okazał się kolejny utwór młodej artystki - Powiedz mi to twarz, z gościnnym udziałem Jana-Rapowanie i Silesa. Kawałkowi towarzyszył manifest związany z problemami w codziennej komunikacji międzyludzkiej oraz zjawiskiem hejtowania w internecie. Singiel dotarł na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów w radiach w Polsce i ma już status złotej płyty. Teledysk - nominowany do Fryderyka - obejrzano już ponad 17 mln razy.

Zobacz: Domowe Granie - HARMONOGRAM. Kto, kiedy i o której oglądać koncerty na ESKA.pl?

Zuza Jabłońska zagrała koncert w ramach Domowego Grania na ESKA.pl! Występ rozpoczął się na stronie głównej www.eska.pl punktualnie o godzinie 18:00. Wokalistka uświetniła pierwszy majówkowy weekend w tym roku! Absolutnym prezentem dla fanów było pierwsze, akustyczne wykonanie nowej piosenki zatytułowanej Liczę dni.

Zuza Jabłońska w Domowym Graniu. Tymi wykonaniami zrobiła niespodziankę fanom!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zuza Jabłońska - jakie hity zaśpiewa? [DOMOWE GRANIE]

Domowe Granie rozkręciło się na dobre! Za nami wyjątkowy koncert śpiewających gwiazd internetu - Fanki i Sandry Rugały - a także szczególny występ światowej gwiazdy Toma Gregory'ego. Wkrótce odsłonimy kolejne karty związane z występami na ESKA.pl, ale zanim to - obejrzycie koncert Zuzy Jabłońskiej. Mega utalentowana artystka zaśpiewa, w wyjątkowych aranżacjach, takie hity, jak: Powiedz mi to w twarz oraz Ty tylko chcesz!

Najnowsze