Netflix LISTOPAD 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Netflix LISTOPAD 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

Netflix LISTOPAD 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

2022-10-27 14:19

Co ciekawego zadebiutuje na Netfliksie w listopadzie 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier Netfliksa i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Netflix - filmy i seriale na listopad 2022. Jakie produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od giganta streamingowego.

Netflix LISTOPAD 2022 - najciekawsze premiery

Listopad 2022 na Netfliksie zapowiada się naprawę gorąco. Wieczory stają się coraz dłuższe, zatem włodarze platformy zadbali o to, byśmy mieli co oglądać - czekają nas bowiem liczne powroty oraz wyczekiwane debiuty. W piątym sezonie "The Crown" poznamy dalsze losy rodziny królewskiej, która będzie musiała zmierzyć się z opinią publiczną kwestionującą rolę monarchii w Wielkiej Brytanii. Przeniesiemy się również do roku 1899, by wyruszyć w pełen tajemnic rejs statkiem imigrantów, na którym nie zabraknie polskiego akcentu. W najnowszej produkcji od twórców "Dark" pojawi się bowiem Maciej Musiał. W tym miesiącu zajrzymy do Akademii Nevermore, w której Wednesday Addams nie tylko spróbuje zidentyfikować bezwzględnego mordercę, ale także rozwikłać rodzinną zagadkę. Zadebiutuje też druga część filmu "Enola Holmes", w której tytułowa bohaterka przyjmie pierwszą sprawę jako początkująca detektywka. Krótko mówiąc: zapowiada się naprawdę intensywny miesiąc! Pełną listę najciekawszych filmowo-serialowych premier Netfliksa na listopad 2022 roku prezentujemy poniżej

Netflix LISTOPAD 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery Netfliksa na listopad 2022.

"Turbulencje" 4. sezon - 4 listopada na Netflix

Doświadczona stratą i cierpieniem rodzina Stone'ów oraz pasażerowie lotu 828 poszukują prawdziwego znaczenia swoich wezwań, podczas gdy wokół mnożą się złowrogie znaki.

"The Crown" 5. sezon - 9 listopada na Netflix

Diana i Karol toczą wojnę w mediach, a rola monarchii jest coraz częściej kwestionowana. Lata 90. przynoszą królowej Elżbiecie II potężne wyzwania.

"Warrior Nun" 2. sezon - 10 listopada na Netflix

Ava zdobywa nowych sojuszników i wraz z pozostałymi zakonnicami podejmuje walkę z fałszywym prorokiem, który piekielnie mocno chce przejąć władzę nad światem.

"1899" - 17 listopada na Netflix

Pasażerowie płynący do Nowego Świata w nadziei na lepsze życie natykają się na statek dryfujący na otwartym morzu. Nie przeczuwają, że to początek koszmaru.

"Wednesday" - 23 listopada na Netflix

Makabrycznie bystra i sarkastyczna Wednesday Addams prowadzi śledztwo w sprawie serii zabójstw, przysparzając sobie nowych przyjaciół - i wrogów - w Akademii Nevermore.

Netflix LISTOPAD 2022 - FILMY

Na polu filmowym również czeka nas kilka ciekawych pozycji. Najciekawsze filmowe premiery Netfliksa na listopad prezentują się następująco:

"Enola Holmes 2" - 4 listopada na Netflix

Enola przyjmuje pierwszą sprawę jako detektywka, ale zagadka zaginięcia dziewczyny wymaga pomocy przyjaciół i brata Enoli, Sherlocka.

"Niezapomniane święta" - 10 listopada na Netflix

Bogata, rozpieszczona dziewczyna traci pamięć w wyniku wypadku na nartach i trafia na święta do nieradzącego sobie w życiu wdowca i jego córki.

"Osobliwość" - 16 listopada na Netflix

Intrygujący thriller z Florence Pugh w roli głównej. Akcja przenosi nas do roku 1862 i nakreśla losy pielęgniarki, która wyjeżdża z Anglii do odległej irlandzkiej wioski, aby zbadać sprawę pewnej dziewczynki.

"Kraina Snów" - 18 listopada na Netflix

Dzielna młoda sierota przedziera się przez Krainę Snów z pomocą ekscentryka, by znaleźć perłę zdolną spełnić jej największe życzenie.

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5