1899: zwiastun, fabuła, obsada i data premiery nowego serialu Netfliksa

i

Autor: materiały prasowe Netflix 1899: zwiastun, fabuła, obsada i data premiery nowego serialu Netfliksa

1899: Maciej Musiał w nowym serialu Netfliksa! O czym opowie produkcja i kiedy premiera? [ZWIASTUN]

2022-10-25 11:11

"1899" to nadchodzący dreszczowiec Netfliksa, za który odpowiadają twórcy osławionego "Dark". O czym opowie serial i kiedy pojawi się na platformie? Zobaczcie oficjalny zwiastun.

Maciej Musiał to młody polski aktor, który ma już na koncie występ w międzynarodowym hicie Netfliksa - "Wiedźminie". Teraz gwiazdor "Rodzinki.pl" ponownie połączył siły z gigantem streamingowym, tym razem występując w posępnym thrillerze, który ma realną szansę stać się godnym następcą uwielbianego przez widzów "Dark". 

"1899": ZWIASTUN nowego serialu Netfliksa

1899 rok. Parowiec z emigrantami bierze kurs na zachód. Pasażerowie pochodzą z różnych części Europy, ale łączą ich wspólne marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość w nowym świecie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar.

"1899": kiedy premiera?

Za powstanie serialu odpowiadają Jantje Friese oraz Baran bo Odar, czyli ludzie, którzy dali nam wcześniej "Dark". "1899" liczyć będzie 8 odcinków, które zadebiutują na Netfliksie już 17 listopada 2022 roku. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE