Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

2022-03-21 19:00 Natalia Nowecka
Co obejrzeć na Netflix?
Autor: materiały prasowe Netflix

Netflix to gigant streamingowy, który każdego roku wprowadza na rynek dziesiątki nowych seriali. Które z nich udały się platformie najbardziej? Sporządziliśmy dla was listę 10 absolutnie najlepszych seriali Netfliksa, z którymi koniecznie powinniście się zapoznać.

Netflix - najlepsze seriale. W niebotycznie obszernej ofercie Netfliksa znaleźć możemy wszelkiej maści produkcje w odcinkach, które reprezentują wszystkie dostępne na rynku gatunki. Jak jednak wyłonić te prawdziwe perełki, seriale NAPRAWDĘ warte waszej uwagi? Spokojnie, my zrobiliśmy to za was i prezentujemy zestawienie 10 serialowych must-watchy od osławionego giganta streamingowego. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Netflix - najlepsze seriale [TOP10]

Gdy słyszycie Netflix, który z seriali jako pierwszy przychodzi wam do głowy? "Stranger Things"? "The Crown"? "Bridgertonowie"? A może "Wiedźmin"?

Choć część w wymienionych powyżej seriali znalazła się w naszym zestawieniu najlepszych seriali Netfliksa, postanowiliśmy zwrócić też waszą uwagę na inne, nieco mniej znane, a doprawdy wybitne produkcje. Ciekawi? Zapraszamy zatem do poniższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Amazon Prime Video. TOP5 produkcji, które warto obejrzeć

Sonda
Który z seriali Netfliksa uważasz za najlepszy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE