Polecajki

Najlepsze seriale Netfliksa. Top10 produkcji, które powinniście obejrzeć

2024-01-19 0:00

Netflix to gigant streamingowy, który każdego roku wprowadza na rynek dziesiątki nowych seriali. Które z nich udały się platformie najbardziej? Sporządziliśmy dla was listę 10 absolutnie najlepszych seriali Netfliksa, z którymi koniecznie powinniście się zapoznać.

Netflix - najlepsze seriale. W niebotycznie obszernej ofercie Netfliksa znaleźć możemy wszelkiej maści produkcje w odcinkach, które reprezentują wszystkie dostępne na rynku gatunki. Jak jednak wyłonić te prawdziwe perełki, seriale NAPRAWDĘ warte waszej uwagi? Spokojnie, my zrobiliśmy to za was i prezentujemy zestawienie 10 serialowych must-watchy od osławionego giganta streamingowego. 

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Netflix - najlepsze seriale [TOP10]

Gdy słyszycie Netflix, który z seriali jako pierwszy przychodzi wam do głowy? "Stranger Things"? "The Crown"? "Bridgertonowie"? A może "Wiedźmin"?

Choć część w wymienionych powyżej seriali znalazła się w naszym zestawieniu najlepszych seriali Netfliksa, postanowiliśmy zwrócić też waszą uwagę na inne, nieco mniej znane, a doprawdy wybitne produkcje. Ciekawi? Zapraszamy zatem do poniższej galerii.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale Amazon Prime Video. TOP5 produkcji, które warto obejrzeć

Sonda
Który z seriali Netfliksa uważasz za najlepszy?