Boy Kills World: Bill Skarsgard w spektakularnej metamorfozie

i

Autor: Taylor Jewell/Invision/AP/East News Boy Kills World: Bill Skarsgard w spektakularnej metamorfozie

Bill Skarsgard w spektakularnej metamorfozie! Jak się zmienił do roli w filmie "Boy Kills World"?

2022-05-19 12:58

Bill Skarsgård to członek słynnego szwedzkiego klanu aktorów, którzy nie przestają nas zaskakiwać. Dopiero co Alexander zachwycił wszystkich swoją metamorfozą do roli w "Wikingu", a teraz Bill pokazał, że nie może być gorszy od brata. Jak prezentuje się w "Boy Kills World"? Zdecydowanie nie jak chłopiec, którym wydawał się wcześniej.

Bill Skarsgård to popularny aktor, którego mogliśmy podziwiać w obu częściach horroru "To" (gdzie fenomenalnie zagrał klauna Pennywise'a), serialu grozy "Castle Rock" (gdzie wcielił się w rolę przerażającego Dzieciaka), thrillerze "Diabeł wcielony", a także "Clarku" - nowym serialu Netfliksa, gdzie zagrał Clarka Olofssona, słynnego szwedzkiego kryminalistę. Utalentowany Szwed już wkrótce zaprezentuje nam swoje zupełnie nowe oblicze. Bill poszedł bowiem w ślady starszego brata Alexandra, który znacznie przybrał na masie do roli w "Wikingu", by prezentować się jak prawdziwa bestia. Jak sam przyznał, w końcu nie mógł być gorszy od brata.

Magazyn Entertainment Weekly opublikował pierwsze zdjęcie z nadchodzącego filmu z udziałem Billa Skarsgårda. "Boy Kills World" zapowiadany jest jako dystopijny thriller akcji, w którym młody Skarsgård... no cóż, nie wygląda już jak chłopiec.

Boy Kills World: Bill Skarsgård w spektakularnej metamorfozie

Dotąd Bill Skarsgård słynął z dwóch rzeczy - niekwestionowanego talentu aktorskiego (ze szczególnym umiłowaniem do horrorów) oraz młodzieńczej urody i smukłej sylwetki. Mimo 31 lat na karku młodszy z synów Stellana Skarsgårda wyglądał bardziej jak chłopiec, niż dorosły mężczyzna. Do teraz. Na potrzeby filmu "Boy Kills World" popracował bowiem nad sylwetką, a przemiana jest doprawdy imponująca.

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazdor "Harry'ego Pottera" jest nie do poznania jako Boris Johnson! Kiedy premiera serialu o brytyjskim premierze?

Boy Kills World: o czym będzie film?

"Boy Kills World" opowie historię głuchoniemego Chłopca (w tej roli Bill Skarsgård) o żywej wyobraźni, którego rodzina zostaje bestialsko zamordowana. Główny bohater trafia wówczas pod skrzydła szamana, który kształtuje go na istną maszynę do zabijania. 

Bill Skarsgård opowiedział o przygotowaniach do filmu w rozmowie z dziennikarzem Entertainment Weekly: To była niesamowita podróż w coś zupełnie nowego dla mnie. Miałem dwa miesiące, aby nauczyć się udawać, że umiem dobrze walczyć

ZOBACZ TAKŻE: Aktorzy, którzy najbardziej zmienili się dla roli. Te metamorfozy szokują!

Boy Kills World: kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono, kiedy możemy spodziewać się premiery filmu "Boy Kills World". Za reżyserię odpowiada Moritz Mohr, który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Arenda Remmersa i Tylera Burtona Smitha. Jednym z producentów filmu jest Sam Raimi - legendarny twórca filmów grozy, który ostatnio pracował nad najnowszą produkcją Marvela, czyli "Doktor Strange w multiwersum obłędu"

W obsadzie, u boku Billa Skarsgårda, znaleźli się między innymi Yayan Ruhian, Jessica Rothe, Michelle Dockery, Brett Gelman, Isaiah Mustafa, Nicholas Crovetti i Cameron Crovetti.

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?

ZOBACZ TAKŻE: Filmy, które zainspirowały ludzi do popełnienia zbrodni. 5 przerażających przypadków