The Northman będzie najlepszym filmem o wikingach? Zapowiada się arcydzieło!

2022-04-07 13:42 Leon Pietrzak
The Northman
Autor: Universal/Ferrari Press/East News

Nadchodzi nowa produkcja ze świata wikingów. "The Northman" to film z gwiazdorską obsadą i niezwykle wciągającą historią. Niektórzy widzowie mieli okazje zobaczyć tytuł Eggersa i są zachwyceni!

The Northman to produkcja, na którą czekają wszyscy fani nordyckich wojowników. W obsadzie znajdą się takie gwiazdy jak Alexander Skarsgard, Nicole Kidman oraz Anya Taylor-Joy - którą wszyscy mogą kojarzyć z Gambitu Królowej. Już po pierwszym zwiastunie mogliśmy zobaczyć fantastyczny klimat filmu. Zapowiada się brutalna, mocna i mroczna produkcja. Akcja będzie rozgrywać się na Islandii na przełomie IX i X wieku. Głównym bohaterem jest Amleth. Kiedy ojciec wikinga został zamordowany, ten postanowił wymierzyć sprawiedliwość i wyruszył po zemstę. Niektórzy fani mieli już okazję zapoznać się z tytułem i w sieci trudno znaleźć negatywne recenzje. Co najbardziej spodobało się widzom?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy i seriale o wikingach. TOP 10 produkcji, które koniecznie musisz zobaczyć

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

The Nortman - recenzja fanów. Warto obejrzeć?

"The Northman" nie pojawił się jeszcze w kinach, ale niektórzy widzowie mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz i ocenić nowy tytuł ze świata wikingów. Produkcja zebrała głównie dobre opinie, a przez wielu została okrzyknięta "arcydziełem"! Trudno w sieci znaleźć negatywne komentarze, a większość fanów twierdzi, że niełatwo będzie przebić jakość "Northmana". Oto przykładowe komentarze, które można znaleźć m.in. na Twitterze.

"Bezczelny, mocny i te zdjęcia..."

"Spektakularny... Netflix powinien obejrzeć i odrobić lekcje"

"Skarsgarda zagrał po mistrzowsku, super produkcja!"

"Northman rządzi, ludzie! Nagie bitwy, wnętrzności na wierzchu. Dziwaczny mistycyzm, który sprawia, że czujemy się jak po narkotykach. [...] Koszące sceny akcji."

"Wiking to arcydzieło. Brutalny, zuchwały i nieustraszony. [...] Oszałamiające dzieło sztuki".

To tylko niektóre z postów, które można przeczytać na Twitterze. Takich komentarzy jest o wiele więcej. Czy to oznacza, że "The Northman" będzie TOP1, jeżeli chodzi o wikingowe produkcje? A może przedpremierowe oceny sprawią, że wzrosną oczekiwania wielu widzów, którzy jeszcze nie widzieli filmu? Tego dowiemy się już niedługo!

Sonda
Czy lubisz filmy o wikingach?

The Nortman - kiedy premiera w Polsce?

Film "The Nortman" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów nordyckich wojowników. Produkcja zadebiutuje w Polsce 22 kwietnia 2022 roku. Poniżej udostępniamy zwiastun nadchodzącego filmu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE