The Northman

i

Autor: Universal/Ferrari Press/East News

The Northman będzie najlepszym filmem o wikingach? Zapowiada się arcydzieło!

2022-04-07 13:42

Nadchodzi nowa produkcja ze świata wikingów. "The Northman" to film z gwiazdorską obsadą i niezwykle wciągającą historią. Niektórzy widzowie mieli okazje zobaczyć tytuł Eggersa i są zachwyceni!

The Northman to produkcja, na którą czekają wszyscy fani nordyckich wojowników. W obsadzie znajdą się takie gwiazdy jak Alexander Skarsgard, Nicole Kidman oraz Anya Taylor-Joy - którą wszyscy mogą kojarzyć z Gambitu Królowej. Już po pierwszym zwiastunie mogliśmy zobaczyć fantastyczny klimat filmu. Zapowiada się brutalna, mocna i mroczna produkcja. Akcja będzie rozgrywać się na Islandii na przełomie IX i X wieku. Głównym bohaterem jest Amleth. Kiedy ojciec wikinga został zamordowany, ten postanowił wymierzyć sprawiedliwość i wyruszył po zemstę. Niektórzy fani mieli już okazję zapoznać się z tytułem i w sieci trudno znaleźć negatywne recenzje. Co najbardziej spodobało się widzom?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze filmy i seriale o wikingach. TOP 10 produkcji, które koniecznie musisz zobaczyć

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

The Nortman - recenzja fanów. Warto obejrzeć?

"The Northman" nie pojawił się jeszcze w kinach, ale niektórzy widzowie mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz i ocenić nowy tytuł ze świata wikingów. Produkcja zebrała głównie dobre opinie, a przez wielu została okrzyknięta "arcydziełem"! Trudno w sieci znaleźć negatywne komentarze, a większość fanów twierdzi, że niełatwo będzie przebić jakość "Northmana". Oto przykładowe komentarze, które można znaleźć m.in. na Twitterze.

"Bezczelny, mocny i te zdjęcia..."

"Spektakularny... Netflix powinien obejrzeć i odrobić lekcje"

"Skarsgarda zagrał po mistrzowsku, super produkcja!"

"Northman rządzi, ludzie! Nagie bitwy, wnętrzności na wierzchu. Dziwaczny mistycyzm, który sprawia, że czujemy się jak po narkotykach. [...] Koszące sceny akcji."

"Wiking to arcydzieło. Brutalny, zuchwały i nieustraszony. [...] Oszałamiające dzieło sztuki".

To tylko niektóre z postów, które można przeczytać na Twitterze. Takich komentarzy jest o wiele więcej. Czy to oznacza, że "The Northman" będzie TOP1, jeżeli chodzi o wikingowe produkcje? A może przedpremierowe oceny sprawią, że wzrosną oczekiwania wielu widzów, którzy jeszcze nie widzieli filmu? Tego dowiemy się już niedługo!

Sonda
Czy lubisz filmy o wikingach?

The Nortman - kiedy premiera w Polsce?

Film "The Nortman" to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów nordyckich wojowników. Produkcja zadebiutuje w Polsce 22 kwietnia 2022 roku. Poniżej udostępniamy zwiastun nadchodzącego filmu.