Nowe horrory godne uwagi. TOP5 straszaków ostatnich lat

2022-06-17 20:49

Które horrory z ostatnich lat warto obejrzeć? Dziś wyłoniliśmy dla was 5 nowych horrorów, które nie tylko zmroziły nam krew w żyłach, ale także zachwyciły swoją nieszablonowością i artyzmem, wybijając się na piedestał ekranowych straszydeł.

Żyjemy obecnie w czasie horrorowego renesansu. Ekranowe straszaki nie tylko ponownie przebiły się do mainstreamu, ale także wielokrotnie udowodniły, że ten marginalizowany przez lata gatunek filmowy ma nam do zaoferowania znacznie więcej, niż śmieliśmy przypuszczać. By udowodnić wam, że kino grozy od dawna nie miało się tak dobrze, wyłoniliśmy 5 nowych horrorów, które zaliczamy do kategorii Top of The Top.

ZOBACZ TAKŻE: Kultowe horrory, które każdy powinien obejrzeć. TOP10 żelaznej klasyki kina grozy

Nowe horrory godne uwagi - TOP5 straszaków ostatnich lat

W naszej galerii, zamieszczonej w górnej części artykułu, znajdziecie 5 najlepszych horrorów ostatnich lat. Z uwagi na to, że króluje obecnie posthorror, nie znajdziecie tam popcornowych straszaków pokroju "Obecności", czy "To" (choć i one zasługują na uznanie), a kino grozy przez wielkie K, gdzie groza kroczy ramię w ramię z prawdziwym artyzmem i niekonwencjonalnym podejściem do gatunku. Zatem, które nowe horrory warto obejrzeć? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale grozy. TOP5 horrorów w odcinkach, które przerażą absolutnie każdego

Sonda
Jesteś fanem horrorów?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8