The Voice of Poland 2019 - DRUŻYNA Michała Szpaka [LISTA UCZESTNIKÓW]

2019-11-02 20:12 RW
The Voice of Poland 2019 - DRUŻYNA Michała Szpaka [LISTA UCZESTNIKÓW]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS The Voice of Poland 2019 - DRUŻYNA Michała Szpaka [LISTA UCZESTNIKÓW]

The Voice of Poland 10 z Michałem Szpakiem to gwarancja profesjonalizmu i uśmiechu na twarzy. Jeden z najpopularniejszych artystów już po raz trzeci zasiadł na czerwonym, obracanym fotelu, by walczyć o najciekawsze muzyczne talenty. Kto trafił do drużyny Michała Szpaka? Kim są uczestnicy, których wybrał artysta? Pełna lista aktualizowana na ESKA.pl!

The Voice of Poland 2019 - DRUŻYNA Michała Szpaka będzie najlepsza? Czy ktoś z drużyny Szpaka zwycięży program? Dla wielu osób wybór tego artysty na swojego trenera może być bardzo dobrą decyzją. Dwie edycje temu, to właśnie Marta Gałuszewska z drużyny wykonawcy hitu Color Of Your Life, została zwyciężczynią Voice of Poland. Co najważniejsze artysta chętnie chwali się swoją wiedzą i pomaga przezwyciężyć uczestnikom sceniczny stres. 

Michał Szpak - drużyna

Drużyna Michała Szpaka jest najlepsza? Do ekipy gwiazdy polskiej sceny muzycznej dołączyły talenty, które trzeba oszlifować. Michał doskonale wie, jak sobie z tym poradzić! Oto nazwiska wszystkich, którzy znaleźli się w ekipie artysty z Jasła:

Michał Szpak - kradzieże

W dalszym etapie The Voice of Poland 10 będą możliwe kradzieże. W tym miejscu dowiecie się, których uczestników "skradł" do swojej drużyny artysta.

Najnowsze