Oliwia Socha - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10? Śpiewa jak Dua Lipa?!

2019-10-20 18:15 RW
Oliwia Socha - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10? Śpiewa jak Dua Lipa?!
Autor: The Voice of Poland Oliwia Socha - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10? Śpiewa jak Dua Lipa?!

Kim jest Oliwia Socha? Młoda dziewczyna zachwyciła swoim głosem i sprawiła, że na skórze trenerów pojawiła się gęsia skórka. Chwilę po jej występie w sieci pojawiły się głosy, że ma bardzo podobny głos do Dua Lipy! Czy tak faktycznie jest? Oceńcie sami - poznając uczestniczkę Voice of Poland bliżej na ESKA.pl

Oliwia Socha - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10? Warto poznać ją bliżej, ponieważ już wkrótce może być o niej bardzo głośno. Oliwia Socha to młoda dziewczyna, która swoim wokalem zachwyciła już podczas castingów. W Przesłuchaniach w Ciemno potwierdziła, że przyszła do programu, by powalczyć o najwyższy cel - tytuł najlepszego głosu w Polsce!

Oliwia Socha - kim jest?

Oliwia Socha to jedno z odkryć 10. edycji The Voice of Poland. Młoda uczestniczka nie chwali się swoim życiem prywatnym. Śpiewa i dzieli się swoim talentem w internecie. Na jej oficjalnym kanale na YouTube znajdziemy jej wykonanie hitu New Rules od Dua Lipa. Inny utwór, ale tej samej gwiazdy, wykonała w Przesłuchaniach w Ciemno. 

Oliwia Socha - występ w Voice of Poland 10

Oliwia Socha w The Voice of Poland 10 zaczęła swoją przygodę śpiewając megahit, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Mowa o IDGAF, Dua Lipy. Swoim głosem, wyczuciem rytmu i melodii przekonała do siebie Michała Szpaka, Kamila Bednarka i Margaret. Ostatecznie dołączyła do drużyny wykonawcy hitu Color of Your Life. Oliwia Socha przegrała bitwę z Violet Oliferuk, ale do swojej drużyny ukradł ją Kamil Bednarek.

Najnowsze