Jakub Zajączkowski - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Odwrócił wszystkie fotele!

2019-10-13 13:01 RW
Jakub Zajączkowski - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Odwrócił wszystkie fotele!
Autor: The Voice of Poland 2019 Jakub Zajączkowski - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Odwrócił wszystkie fotele!

The Voice of Poland 2019 rozgrzewa wszystkich fanów nowych talentów i największych hitów. Wiele osób rozgrzał głos Jakuba Zajączkowskiego, który w Przesłuchaniach w Ciemno odwrócił wszystkie fotele! Kim jest i skąd pochodzi? Poznajcie Kubę bliżej, bo już wkrótce może być o nim bardzo głośno!

Jakub Zajączkowski - kim jest uczestnik Voice of Poland 10? Wiele osób zastanawia się i zadaje sobie to pytanie. Nic dziwnego, ponieważ z mocnym uderzeniem rozpoczął swój udział w muzycznym talent-show. Najpierw udane castingi, a później odwrócenie wszystkich czerwonych foteli w Przesłuchaniach w Ciemno. Z pewnością to gość, na którego trzeba zwrócić uwagę!

Jakub Zajączkowski - kim jest?

Jakub Zajączkowski to muzyk, wokalista i autor tekstów. Jego największym osiągnięciem jest zwycięstwo w Szansie na Sukces w 2011 roku. Wokalista z charakterystycznym, zachrypniętym głosem, zrobił wrażenie na Andrzeju Krzywym z zespołu De Mono. W swojej karierze pojawił się również w Must Be The Music, gdzie wykonał na scenie Little Wing z repertuaru Jimmy'ego Hendrixa. Prowadzi również kanał na YouTube, gdzie wrzuca covery znanych hitów m.in. Lubię wracać tam gdzie byłem (Zbigniew Wodecki) czy Angels (Robbie Williams).

Jakub Zajączkowski w Voice of Poland 2019

Jakub Zajączkowski z mocnym uderzeniem rozpoczął udział w The Voice of Poland 10. Wykonał znany z anteny Radia ESKA, megahit Bad Liar od Imagine Dragons i odwrócił wszystkie fotele. Ostatecznie z otwartymi ramionami do swojej ekipy przyjął go Michał Szpak!

Na etapie Bitew, uczestnika ukradli chłopaki z Afromental.

Najnowsze