Magdalena Ollar w The Voice of Poland 10 - kim jest uczestniczka muzycznego show?

2019-11-09 22:35 MK
Magdalena Ollar
Autor: materiały prasowe TVP

Drugi odcinek 10. edycji show The Voice of Poland, podobnie do poprzednich, wywołuje wiele emocji. W programie po raz kolejny pojawiło się grono utalentowanych osób, marzących o sławie. Jedną z nich jest bez wątpienia Magdalena Ollar. Co o niej wiemy? Sprawdź na ESKA.pl już teraz.

Magdalena Ollar - The Voice of Poland 10 zaskakuje poziomem uczestników! Choć przez dziesięć edycji muzycznego show przewinęło się już mnóstwo osób, okazuje się, że w naszym kraju dalej mamy wiele nieodkrytych talentów. Do tego grona z pewnością należy Magdalena Ollar, która ujęła swoim wykonaniem Dziecięciu przykazań z katalogu grupy Bajm.

Magdalena Ollar - trener

Swoim wykonaniem, wokalistka rzuciła na kolana zarówno chłopaków z Afromental, jak i Michała Szpaka. Ostatecznie, Magdalena wybrała, że chce się uczyć u boku wykonawcy przeboju Don't Poison Your Heart. Uczestniczka zajmuje się śpiewem od lat. W sieci znajdziemy m.in. jej nagrania, które powstały w Chicago.

Michał Szpak zdecydował w Bitwach, że to właśnie Magdalena Ollar zostaje w jego drużynie. Podczas Nokautów, kobieta nie zawiodła swojego trenera i trafiła do odcinków na żywo. Z programem musiała się jednak pożegnać w I odcinku. Michał jednak kazał jej wierzyć w siebie i się nie poddawać.

Najnowsze