Sonia Michalczuk - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10, która zachwyciła trenerów?

2019-11-09 17:56 kw
Sonia Michalczuk
Autor: materiał prasowy

Program The Voice of Poland zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 2011 roku. Mimo upływu lat, show cieszy się niemalejącą popularnością wśród widzów, którzy z zapartym tchem oglądają muzyczną rywalizację uczestników. Trwa właśnie dziesiąta edycja show, w której nie brakuje prawdziwych talentów. W tym tygodniu trenerzy odwiedzili Warmię i Mazury, gdzie w Przesłuchaniach w Ciemno wzięła udział Sonia Michalczuk. Wokalistka zachwyciła swoim głosem!

Sonia Michalczuk - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10, która zachwyciła trenerów? W jubileuszowej, dziesiątej edycji The Voice of Poland, najlepszego głosu w Polsce poszukują Margaret, Tomson i Baron, Kamil Bednarek oraz Michał Szpak. Przemierzają oni cały kraj, aby znaleźć utalentowanych wokalistów. Podczas Przesłuchań w Ciemno, których emisja odbyła się w sobotę 28 września, na scenie pojawiła się Sonia Michalczuk, która przeszła do kolejnego etapu w programie.

Sonia Michalczuk - kim jest uczestniczka Voice of Poland 10, która zachwyciła trenerów?

Sonia Michalczuk to wokalistka, która z muzyką jest związana od najmłodszych lat. W The Voice of Poland pojawiła się, aby tak jak Natalia Nykiel, Sarsa czy też Rafał Brzozowski spełnić swoje marzenie o karierze. Podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewała utwór Skin. Wykonanie zachwyciło Margaret oraz Michała Szpaka, którzy odwrócili swoje fotele. Uczestniczka ostatecznie zdecydowała się zasilić drużynę wokalisty. Sonia przegrała Bitwę, jednak została ukradziona przez Margaret. W Nokautach udowodniła, że autorka hitu Serce baila podjęła dobrą decyzję, ratując ją. Sonia przeszła do odcinków na żywo.

Najnowsze