Kim jest Piotr Szewczyk? W The Voice of Poland zachwycił coverem piosenki Kayah

2019-11-09 15:11 MK
Piotr Szewczyk
Autor: materiały prasowe TVP

Dziesiąta edycja The Voice of Poland to prawdziwie wielkie emocje, nowi jurorzy i nowi utalentowani uczestnicy. Jednym z nich jest Piotr Szewczyk - wokalista, który przyszedł na przesłuchania w ciemno na terenie Małopolski i to właśnie tam zachwycił jury. Do czyjej drużyny trafił? Co o nim wiemy? Sprawdźcie na ESKA.pl.

Piotr Szewczyk w The Voice of Poland 10 poradził sobie świetnie. Mężczyzna wykonał przed jurorami w składzie: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron utwór z repertuaru Kayah i Bregović'a zatytułowany Byłam różą. Od chwili swojej premiery, piosenka zachwyca całe pokolenia Polaków. Piotr swoją interpretacją również oczarował zarówno jurorów, jak i publiczność.

Piotr Szewczyk w The Voice of Poland 10

Taki wybór piosenki zagwarantował sukces uczestnikowi muzycznego show. Na swoich fotelach odwrócili się Kamil Bednarek wraz z Michałem Szpakiem. Piotr Szewczyk wybrał jednak tego drugiego jako swojego trenera. Czy pod czujnym okiem Michała Szpaka uczestnik dotrze do finału? W bitwach pokonał Dagmarę Latosińską. Świetnie poszło mu również podczas Nokautów, dzięki czemu zapewnił sobie miejsce w odcinkach na żywo.

W sieci można znaleźć kawałki, które Piotr nagrywał przed udaniem się na przesłuchania do programu.

Najnowsze