Damian Kulej - kim jest uczestnik The Voice of Poland 10? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

2019-11-30 19:38 MK
Damian Kulej
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice of Poland 10 to zdecydowanie jeden z tych powracających formatów, na które telewidzowie czekali najbardziej. Trzeci odcinek muzycznego show również obfituje w świetne występy. Jeden z nich dał Damian Kulej. Co wiemy o uczestniku rozśpiewanego talent show? Sprawdź na ESKA.pl.

Damian Kulej - kim jest uczestnik The Voice of Poland, który zachwycił jurorów i publiczność zgromadzoną w studiu? Takie pytanie zapewne pojawiło się w głowie wielu telewidzów po zobaczeniu fenomenalnego wykonania kawałka Pech to nie grzech z repertuaru Grzegorza Hyżego, który również zasiadał w fotelu jurora muzycznego show.

Damian Kulej - The Voice of Poland 10

Mężczyzna oczarował 3/4 składu jurorskiego. W jego stronę odwrócili się chłopaki z Afromental, a także Kamil Bednarek oraz Michał Szpak. Damian Kulej zdecydował, że chce dać szansę nowemu jurorowi, czyli Kamilowi. Telewidzowie Telewizji Polskiej mogli kojarzyć uczestnika z show Bitwa na głosy. Na swoim facebookowym fanpage'u, Damian zgromadził półtora tysiąca fanów. Aktywny jest również na Instagramie.

W pierwszym odcinku Bitew, Damian zmierzył się z Jerzym Gmurzyńskim. Zwyciężył w tym pojedynku i został w programie. Również w Nokautach poszło mu bardzo dobrze, dzięki czemu trafił do najlepszej szesnastki i dostał szansę zaprezentowania się w odcinkach na żywo. Wykorzystał swoją szansę i po znakomitych występach dotarł do wielkiego finału. 

Najnowsze