The Voice of Poland 10 - drużyna Kamila Bednarka. Lista uczestników

2019-09-14 22:39 MK
Kamil Bednarek
Autor: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

The Voice of Poland rozpoczęło się na początku września i trwa w najlepsze. To już dziesiąta, jubileuszowa edycja uwielbianego przez miliony Polaków telewizyjnego show. W tym roku, producenci postawili na prawdziwie zaskakujące zmiany. Jedną z nich był debiut dwójki jurorów - Margaret oraz Kamila Bednarka. Kto trafił do pierwszej w historii programu drużyny wokalisty reggae? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland - drużyna Kamila Bednarka jedną z najsilniejszych w programie? To się okaże! Trzeba przyznać, że artysta doskonale radzi sobie w nowej roli i potrafi zachęcić ponadprzeciętnie uzdolnionych muzyków, by dołączyli do jego ekipy. Już po pierwszych trzech odcinkach, które zostały wyemitowane na antenie telewizyjnej Dwójki, to właśnie Kamil Bednarek mógł się pochwalić największą ilością osób w swojej drużynie, bo aż piątką. Nie ma się co dziwić. W końcu to jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, który z pewnością jest w stanie przekazać wiele cennych rad odnośnie przetrwania w show-biznesie.

The Voice of Poland 10 - drużyna Kamila

Show The Voice of Poland trwa jeszcze w najlepsze. Na ESKA.pl będziemy uzupełniać na bieżąco skład drużyny jednego z dwójki nowych jurorów, czyli Kamila Bednarka. Wokalista może podzielić się ze swoimi podopiecznymi własnymi doświadczeniami. Przypomnijmy, że sam zaczynał karierę w programie Mam Talent. Jaki jest skład jego drużyny?

Najnowsze