Filip Czyżykowski faworytem Voice of Poland 2019? Jego cover Shallow to HIT!

i

Autor: The Voice of Poland 2019 Filip Czyżykowski faworytem Voice of Poland 2019? Jego cover Shallow to HIT!

Filip Czyżykowski faworytem Voice of Poland 2019? Jego cover Shallow to HIT!

2019-10-20 18:19

Filip Czyżykowski w The Voice of Poland 10 to jeden z największych talentów?! Zdecydowanie to uczestnik, który swoim głosem powoduje gęsią skórkę. Trenerzy widzą w nim potencjał, więc nic dziwnego, że zacięcie walczyli o to, by mieć go w swojej drużynie. Kim jest gość, który stał się objawieniem jesiennej edycji muzycznego show? Poznajcie go i dowiedzcie się o nim więcej - na ESKA.pl

Filip Czyżykowski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 10? Kto to jest? Te dwa pytania zrodziły się w głowach wielu widzów po obejrzeniu jego występu w Przesłuchaniach w Ciemno. Filip Czyżykowski to bez wątpienia objawienie jesiennej edycji muzycznego show. Młody wokalista śpiewa od dawna i widać było, że na scenie czuje się doskonale. Widzieli to również trenerzy, którzy walczyli o to, by mieć Filipa w swojej drużynie.

Filip Czyżykowski - kim jest?

Filip Czyżykowski urodził się w Ciechanowie i nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania. Jak mówi o sobie, jest: śpiewającym i dobrze wyglądającym facetem. Prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie wrzuca covery znanych hitów. Wspólnie z Alicją Szemplińską, którą znacie z tej edycji Voice of Poland, wykonał cover Shallow. Ich wersja ma już ponad 10 tysięcy wyświetleń.

Filip Czyżykowski w Voice of Poland 2019

Filip Czyżykowski w Przesłuchaniach w Ciemno The Voice of Poland zaśpiewał megahit King, pod którym oryginalnie podpisuje się zespół T-Love. Swoim wykonaniem odwrócił wszystkie fotele. Wszystkie oprócz fotela Margaret. Ostatecznie, ten młody i dobrze śpiewający chłopak, dołączył do ekipy Michała Szpaka! Póki co Filip wygrał Bitwę i zobaczymy go na etapie Nokautów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE