Karolina Wiśniewska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 2019, która urzekła Szpaka?

2019-10-13 13:09 RW
Karolina Wiśniewska w Voice of Poland 2019 - kim jest uczestniczka, która urzekła Szpaka?
Autor: The Voice of Poland 10 Karolina Wiśniewska w Voice of Poland 2019 - kim jest uczestniczka, która urzekła Szpaka?

Karolina Wiśniewska w Przesłuchaniach w Ciemno w The Voice of Poland 10 udowodniła, że warto na nią zwrócić uwagę. Zachwyciła głosem, wyczuciem rytmu i z pewnością pewnością siebie. Co wiadomo o młodej wokalistce, która ma aspiracje, by w muzycznym show dojść bardzo daleko? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

Karolina Wiśniewska - kim jest uczestniczka Voice of Poland 2019? Kto to jest Karolina Wiśniewska? Wiele osób po obejrzeniu Przesłuchań w Ciemno jesiennej edycji muzycznego show na pewno zadaje takie pytanie. Wszystko dlatego, że to dziewczyna, która jest pewna siebie, nie boi się występować, a do tego ma wyjątkowy głos i wyczucie rytmu!

Karolina Wiśniewska - kim jest?

Karolina Wiśniewska to jedna z bardziej tajemniczych uczestniczek jubileuszowej, 10. edycji The Voice of Poland. Oznacza to jedno - w muzycznym programie obserwować możemy wokalny postęp tej młodej dziewczyny od samego początku. Karolina Wiśniewska ma 18 lat, na co dzień się uczy i spotyka ze znajomymi. Uwielbia również chodzić na koncerty, festiwale i różne inne muzyczne wydarzenia. Jest bardzo energiczną, otwartą i pozytywnie myślącą osobą, ale jest także wrażliwa, jak na "artystę" przystało. Jak sama mówi: muzyka to moje całe życie, ale interesuje mnie również makijaż, piercing i tatuaże. Czy Karolina stanie się wielką gwiazdą dzięki Voice of Poland? Czas pokaże! 

Karolina Wiśniewska w Voice of Poland 2019

Karolina Wiśniewska nigdy wcześniej nie pojawiała się w muzycznym talent-show. Bez problemu przebrnęła przez castingi The Voice of Poland, co oznaczało, że pojawiła się w Przesłuchaniach w Ciemno. Tu zaśpiewała utwór pt. Someone You Loved, Lewisa Capaldiego i urzekła Margaret oraz Michała Szpaka. Jak się okazało, to wykonawcę hitu Color of Your Life, Karolina wybrała na swojego trenera!

W Bitwach, Karolina przegrała z Jakubem Dąbrowskim. Na szczęście, nie było to równoznaczne z opuszczeniem programu. Uczestniczkę do swojej drużyny zaprosił Kamil Bednarek.

Najnowsze