Jakub Dąbrowski - kim jest czarująco śpiewający uczestnik Voice of Poland 10? Trenerzy go docenili!

2019-11-09 15:10 MK
Jakub Dąbrowski
Autor: facebook.com/voiceofpoland/

Dziesiąta, jubileuszowa edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Przed nami kolejny odcinek tego najbardziej rozśpiewanego telewizyjnego show. I tym razem nie zabraknie prawdziwych wzruszeń oraz wielkich radości! Jednym z uczestników, którzy zachwycą nie tylko publiczność, ale i jurorów jest Jakub Dąbrowski. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl przedpremierowy fragment z jego występem.

The Voice of Poland 10 - Jakub Dąbrowski to kolejny z uczestników, który poruszył serca jurorów i pomyślnie przeszedł etap przesłuchań ciemno w programie. Zarówno Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek, jak i chłopaki z Afromental zachwycili się jego zdolnościami wokalnymi oraz emocjami, jakimi obdarowuje słuchaczy. Uczestnik zdecydował się na wykonanie jednej z najpopularniejszych na świecie ballad, a mianowicie kawałka z repertuaru Christiny Perri zatytułowanego A Thousand Years. Jego wykonanie poruszyło serca wszystkich!

Jakub Dąbrowski - The Voice of Poland

Jak sam o sobie pisze, jest chłopakiem, który lubi śpiewać smutne piosenki. Trzeba przyznać, że doskonale mu to wychodzi! W stronę Jakuba odwrócili się wszyscy jurorzy telewizyjnego talent show. Co ciekawe, Jakub Dąbrowski do samego końca nie wiedział, kto z panelu jurorskiego zdecydował się dać mu szansę, bowiem przez cały czas trwania swojego występu miał zamknięte oczy. Kiedy je otworzył, radości nie było końca!  Ostatecznie, zdecydował, że chce kontynuować przygodę w programie w drużynie Michała Szpaka.

W Bitwach, Jakub Dąbrowski ponownie zaczarował jurorów. Michał Szpak zdecydował, że chce z nim kontynuować współpracę. Chłopak świetnie poradził sobie także w Nokautach, awansując tym samym do odcinków na żywo.

Najnowsze