Kim jest Karolina Piątek? Uczestniczka The Voice of Poland miała trudne zadanie!

2021-11-13 19:36
Piątek
Autor: TVP

Ulubione muzyczne show Polaków trwa w najlepsze! Kolejna edycja The Voice of Poland zaskakuje z odcinka na odcinek. Tym razem na scenie pojawiła się Karolina Piątek. Utalentowana wokalistka zaprezentowała utwór z repertuaru Arethy Franklin. Poznajcie ją już teraz!

Karolina Piątek w The Voice of Poland. Kim jest posiadaczka wyjątkowego głosu? Show emitowane jest na antenie Telewizji polskiej od 2011 roku. W tym sezonie olśniewające występy uczestników ocenia jury w składzie: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak oraz Tomson i Baron. W programie usłyszeć możemy covery największych muzycznych hitów. Im bardziej znany utwór tym większa presja ciąży na osobie, która go wykonuje. W The Voice of Poland wystąpiła Karolina Piątek i zdecydowanie poradziła sobie z piosenką Królowej Soulu. Kim jest wokalistka i jaki utwór zaśpiewała na castingu do show? Wszystkie informacje znajdziecie w tym artykule!

Małgorzata Grancewicz - kim jest? Pierwsza uczestniczka The Voice of Poland 12 zachwyca!

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

Karolina Piątek - kim jest?

Karolina pochodzi z Żywca. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim oraz Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Poza muzyką ma jeszcze inną ogromną pasję. Uczestniczka show interesuje się także fitnessem i siłownią. Jest trenerką personalną.

Karolina Piątek w The Voice of Poland

Podczas Przesłuchań w ciemno Karolina miała wymagające zadanie. Wykonała utwór Arethy Franklin Chain of Fools. Jej występ szczególnie docenili Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron. Jako trenerów Karolina wybrała chłopaków. To w ich drużynie walczy o tytuł najlepszego polskiego głosu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze