Julia Stolpe - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? To znana twarz dla widzów TVP!

2021-11-27 20:10
Julia Stolpe - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? To znana twarz dla widzów TVP!
Autor: TVP Julia Stolpe - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? To znana twarz dla widzów TVP!

Julia Stolpe wystąpiła na Przesłuchaniach w ciemno w 12. edycji The Voice of Poland. Jej występ spodoba się przede wszystkim fanom słynnej piosenkarki Cher. To właśnie na jej repertuar zdecydowała się Julia. Kim jest? Do jakiej drużyny trafiła? Oto najważniejsze informacje na temat wokalistki.

Julia Stolpe to nowa uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland. Okazuje się, że to wokalistka ze sporym doświadczeniem. Od lat zajmuje się muzyką. Jak można przeczytać na jej stronie na Facebooku, Julia to "solowa wokalistka, chórzystka, nauczycielka śpiewu. Posiada przygotowanie oraz doświadczenie pedagogiczne w nauczaniu śpiewu muzyki, oraz w prowadzeniu zespołów wokalnych, wokalno-instrumentalnych, a także w dyrygenturze, co poparte jest wieloletnim prowadzeniem zajęć muzycznych, warsztatów muzycznych – indywidualnych i grupowych - z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Śpiewa od zawsze". Wystąpiła w jedynej z edycji Szansy na sukces. Nie udało jej się jednak wygrać odcinka. Jak poradziła sobie w The Voice of Poland?

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi

Julia Stolpe - The Voice of Poland

Julia Stolpe pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ spodobał się zarówno widzom jak i jurorów. Wokalistka wykonał piosenkę If I Could Turn Back Time, którą w oryginale wykonuje Cher. Julia podczas Bitew została skradziona przez Sylwię Grzeszczak, dlatego dalej będzie walczyć o finał show.

Julia Stolpe - drużyna

Mariusz Świątczak po swoim udanym występie miała do wyboru dwie drużyny - Marka Piekarczyka  oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Ostatecznie Julia zdecydowała się na ekipę Marka Piekarczyka, w bitwach została skradziona przed Sylwię Grzeszczak.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze