Wiktor Dyduła oczarował trenerów The Voice. Co o nim wiemy?

2021-11-27 20:11
Wiktor Dyduła
Autor: TVP

Przesłuchania w ciemno w The Voice of Poland trwają w najlepsze. Trenerzy wciąż poszukują najlepszych głosów w Polsce. O zwycięstwo w programie walczy między innymi Wiktor Dyduła, który oczarował wszystkich swoim wykonaniem hitu Harry'ego Stylesa.

Wiktor Dyduła to kolejny uczestnik, który marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. W osiągnięciu celu ma pomóc mu udział w uwielbianym przez widzów w całym kraju programie The Voice of Poland. Wiktor zdecydował się na wykonanie jednego z największych hitów z repertuaru brytyjskiego wokalisty Harry'ego Stylesa, który ma rzeszą fanów w Polsce. Niewykluczone, że w przyszłości swoim fandomem będzie się mógł chwalić uczestnik muzycznego show. Interpretacja hitu Falling oczarowała Justynę Steczkowską, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Wiktor Dyduła zdecydował, że chce kształcić swój wokal pod czujnym okiem chłopaków z Afromental.

Sonda
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to dobry pomysł?

Wiktor Dyduła - kim jest?

Uczestnik 12. edycji The Voice of Poland jest wielkim fanem Toma Odella. Na jego kanale na YouTubie można znaleźć covery piosenek wokalisty w wykonaniu Wiktora Dyduły. Artysta posiada też swój fanpage na Facebooku, gdzie dzieli się swoimi nowymi projektami. Po udziale w The Voice of Poland liczba obserwujących stronę z pewnością wzrośnie.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze