Estera Androsiuk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Jej głos wprawia w osłupienie!

2021-10-16 21:05
Estera Androsiuk
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Kim jest Estera Androsiuk? Widzowie mogli poznać ją w The Voice of Poland 12. Dziewczyna zjawiła się na Przesłuchaniach w Ciemno i oczarowała treneróww. Kto odwrócił w jej stronę czerwony fotel? Jaką piosenkę zaprezentowała na scenie? Szczegóły na temat Estery znajdziecie poniżej.

Estera Androsiuk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? Jej głos wprawia w osłupienie! Estera Androsiuk to uczestniczka nowej edycji muzycznego show. Podczas Przesłuchań w Ciemno, zaprezentowała swoje wokalne umiejętności wykonując kawałek Za Krótki Sen z repertuaru Darii Zawiałow oraz Dawida Podsiadło. Co ciekawe, w stronę uroczej dziewczyny odwrócił się Marek Piekarczyk oraz zgrany duet - Tomson i Baron. Czyją drużynę wybrała Estera? Od teraz uczestniczka będzie kontynuować swoją przygodę pod skrzydłami chłopaków z grupy Afromental. Niestety Estera w kolejnym etapie, czyli podczas Bitew musiała pożegnać się z programem.

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"

Estera Androsiuk - kim jest?

Kim jest Estera Androsiuk, która w The Voice of Poland oczarowała trenerów? Choć w sieci nie znajdziemy dużo informacji na jej temat, to z pewnością jej przygoda w The Voice of Poland, pozwoli wszystkim widzom poznać ją jeszcze bardziej. Na ten moment wiemy jednak, że Estera kocha muzykę, a jej social media podpowiadają, że ma 22 lata.

Sonda
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze