Kim jest Elżbieta Łoboda? Uczestniczka The Voice of Poland pokazała, co potrafi!

2021-11-13 19:35
Elżbieta Łoboda
Autor: TVP

Kolejny odcinek The Voice of Poland to kolejna dawka wokalnych talentów. Wśród nich znalazła się Elżbieta Łoboda, której wykonanie wykonanie hitu Johna Legenda zachwyciło trenerów. Co wiemy o zdolnej wokalistce, która ma szanse na odniesieniu sukcesu w formacie i nie tylko?

Elżbieta Łoboda w The Voice of Poland. Z pewnością wielu internautów będzie chciało dowiedzieć się czegoś więcej o artystce, która brawurowo przeszła etap przesłuchań w ciemno. W stronę Elżbiety odwróciły się aż trzy fotele. O posiadanie jej w swojej drużynie walczyli Tomson i Baron, Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk. Elżbieta mogła zdecydować się na tylko jednego trenera. Po chwili namysłu postanowiła, że chce szkolić swój warsztat pod czujnym okiem chłopaków z Afromental. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o artystce, to dobrze trafiliście. Poniżej przybliżamy jej sylwetkę.

Quiz. Zwycięzcy i gwiazdy muzycznych talent show! Pamiętasz ich? Wynik 8/10 to obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Dawid Podsiadło triumfował w programie:

Elżbieta Łoboda - The Voice of Poland

Elżbieta Łoboda to kolejna z wokalistek, które mają szanse na zajście daleko w programie. Jej cover P.D.A. (We Just Don't Care) przypadł do gustu nie tylko trenerom, ale i widzom. Wokalistka jest związana z muzyką właściwie od zawsze. Na YouTubie można znaleźć między innymi archiwalne nagrania z konkursów wokalnych. Elżbieta posiada również kanał na YouTubie Elczi Łoboda, gdzie dzieli się swoimi interpretacjami znanych hitów.

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze