Filip Sterniuk zachwycił w The Voice of Poland. Co o nim wiemy?

2021-10-05 15:33
Sterniuk
Autor: TVP

Tym wykonaniem Filip Sterniuk z pewnością skradł serca nie tylko trenerom, ale również widzom show The Voice of Poland. Wokalista zdecydował się na zaśpiewanie kawałka, który cieszy się mianem prawdziwego klasyka. Jak mu poszło i co o nim wiemy?

12. edycja The Voice of Poland trwa w najlepsze. Co sobotę widzowie mogą śledzić, jak na ich oczach rodzą się prawdziwe muzyczne talenty. Jedną z gwiazd kolejnego odcinka show jest niejaki Filip Sterniuk, który sięgnął po zaskakujący repertuar. Wokalista zaśpiewał bowiem doskonale znaną wszystkim piosenkę Nothing's Gonna Change My Love for You, która uchodzi za jedną z najbardziej znanych, a zarazem najbardziej romantycznych kompozycji w historii muzyki. Wykonanie podbiło serca nie tylko widzów przed telewizorami, ale również jurorów. Co ciekawe, w stronę artysty odwrócili się męscy reprezentanci panelu jurorskiego, czyli Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Filip Sterniuk postanowił, że chce szkolić swój głos pod czujnym okiem chłopaków z Afromental.

Sonda
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to dobry pomysł?

Filip Sterniuk - kim jest?

Filip Sterniuk dał się już poznać szerszej publiczności, biorąc udział w programie Szansa na sukces. Wokalista był wówczas uczestnikiem odcinka, którego bohaterami byli członkowie zespołu IRA. Filip posiada też swoje konto na YouTubie, gdzie zamieszcza liczne covery. Koniecznie sprawdźcie inne piosenki w jego wykonaniu!

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze