Julita Kaczyńska

i

Autor: TVP

The Voice of Poland 12 - Julita Kaczyńska oczarowała trenerów. Co o niej wiemy?

2021-09-25 21:51

Trenerzy The Voice of Poland wciąż poszukują najlepszego głosu w Polsce. Szansę na zwycięstwo ma Julita Kaczyńska, która podczas przesłuchań w ciemno wyśpiewała sobie awans do kolejnych etapów programu. Co wiemy o uczestniczce?

The Voice of Poland - Julita Kaczyńska to kolejna z uczestniczek, której udało się pomyślnie przejść etap przesłuchań w ciemno. Wokalistka dała się poznać trenerom i publiczności, wykonując utwór z repertuaru Sii. Mowa o piosence Bird Set Free. Wykonanie przypadło do gustu męskiej części jury, czyli Markowi Piekarczykowi oraz Tomsonowi i Baronowi z grupy Afromental. Po chwili namysłu Julita Kaczyńska zdecydowała, że chce dołączyć do drużyny chłopaków, którzy w przeszłości doprowadzili do zwycięstwa Alicję Szemplińską. Co ciekawe, uczestniczka The Voice ma na swoim koncie sukcesy w branży muzycznej i nie tylko. Sprawdźcie, co o niej wiemy.

Quiz. Zwycięzcy i gwiazdy muzycznych talent show! Pamiętasz ich? Wynik 8/10 to obowiązek!

Pytanie 1 z 10
Dawid Podsiadło triumfował w programie:

Julita Kaczyńska w The Voice of Poland

Julita Kaczyńska ma na swoim koncie autorskie utwory. Piosenkarka pojawiła się gościnnie w kawałkach Fabisza, Sary czy Dany'ego. Udział w The Voice of Poland może sprawić, że artystka wyda w końcu solowe kompozycje. Co ciekawe, Julita Kaczyńska realizowała się także jako modelka. W 2019 roku gościła w programie Dzień Dobry TVN.

The Voice of Poland 12 - Trenerzy o Sylwii Grzeszczak: "Była wystraszona"