Kim jest Wiktor Kowalski? W The Voice of Poland zaskoczył wszystkich śpiewem operowym!

2021-11-20 22:19
Wiktor Kowalski - kim jest uczestnik VoP 12? Zaskoczył wszystkich śpiewem operowym!
Autor: TVP

Podczas Przesłuchań w ciemno wykonał utwór z repertuaru Georga Gershwina i zachwycił jurorów oraz publiczność programu! Kim jest kolejny kandydat do tytułu najlepszego polskiego głosu - Wiktor Kowalski?

Wiktor Kowalski - kim jest uczestnik The Voice of Poland 12, który zachwycił trenerów show? Trwa kolejna edycja muzycznego widowiska. W tym sezonie show prowadzą: Tomasz Kammel, Małgorzata Tomaszewska oraz Aleksander Sikora. Na Przesłuchaniach w ciemno pojawił się Wiktor Kowalski i zszokował wszystkich. Zdecydowanie można nazwać go największym zaskoczeniem trwającej edycji The Voice Of Poland. Wokalista zaśpiewał operowo i wbił w fotele trenerów. Nikt nie spodziewał się takiego występu! Czy Wiktor wygra The Voice Of Poland 12?

Wstrząsające wyznanie uczestniczki The Voice of Poland

Wiktor Kowalski - kim jest?

Wiktor ukończył Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Collegium Humanum w Warszawie. Co więcej, wokalista maluje obrazy. Nie myślcie jednak, że zajmuje się tylko szeroko pojętą sztuką. Jak czytamy w jego mediach społecznościowych jest także Specjalistą do spraw pozyskiwania inwestorów i współpracy międzynarodowej w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Wiktor Kowalski - The Voice of Poland 12

Wiktor zaśpiewał utwór Summertime z repertuaru George'a Gershwina. Jego wyjątkowy występ szczególnie bardzo szybko docenili Tomson i Baron, odwracając swój fotel. Wiktora do swojej drużyny zaprosiła również Justyna Steczkowska i to właśnie ją wybrał uczestnik. W kolejnym etapie czyli Bitwach Wiktor Kowalski został skradziony przez Sylwię Grzeszczak i chłopaków z grupy Afromental. Wiktor zdecydował jednak, że przechodzi do drużyny Tomsona i Barona, gdzie dalej będzie walczyć o finał.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze