Kim jest Paulina Gołębiowska? To ona odwróciła wszystkie fotele w The Voice of Poland!

2021-11-27 20:10
Paulina Gołębiowska
Autor: materiały prasowe TVP

12. edycja uwielbianego programu The Voice of Poland rozpoczęła się z przytupem. Jedną z pierwszych uczestniczek, jaką mogli poznać widzowie, była Paulina Gołębiowska. Co wiemy o zdolnej wokalistce, w której stronę odwrócili się wszyscy trenerzy?

Paulina Gołębiowska - kim jest uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland? To pytanie z pewnością zadał sobie niejeden fan programu zachwycony talentem, jaki posiada wokalistka. Zmierzyć się bowiem z takim repertuarem to nie lada sztuka! Biorąca udział w przesłuchaniach w ciemno artystka sięgnęła po utwór I Just Want To Make Love To You z repertuaru nazywanej królową soulu Etty James. Wykonanie zachwyciło nie tylko widzów przed telewizorami, ale i oceniających zmagania uczestników trenerów. W stronę Pauliny odwrócili się: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Sylwia Grzeszczak oraz Justyna Steczkowska. Paulina Gołębiowska zdecydowała, że chce dołączyć do drużyny chłopaków z Afromental. Co o niej wiemy?

Piotr Lato uczestnikiem The Voice of Poland 12! Gwiazd Big Brother wróciła

Paulina Gołębiowska - kim jest?

Uczestniczka 12. edycji The Voice of Poland nie jest anonimową postacią w świecie muzyki. Wokalistka ma na swoim koncie kilka singli. Ostatnim z nich jest wydany w kwietniu tego roku utwór Bestia. Na kanale Pauliny można znaleźć zarówno jej autorskie kompozycje, jak i covery utworów popularnych gwiazd muzyki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze