Klaudia Kerstan - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? To ona wywołała ciarki!

2021-09-11 21:39
Klaudia Kerstan
Autor: Fot. TVP

Kim jest Klaudia Kerstan, która wystąpiła w muzycznym programie The Voice of Poland 12? Jej głos oczarował trenerów i widzów przed telewizorami. Co musicie wiedzieć na jej temat? W czyjej jest drużynie? Najważniejsze informacje o utalentowanej uczestniczce muzycznego show, podrzucamy poniżej.

Klaudia Kerstan - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 12? To zastanawia każdego, kto właśnie zobaczył jej występ w telewizji. Klaudia Kerstan jest uczestniczką nowej edycji rozśpiewanego show The Voice of Poland, która przez następne etapy będzie walczyć o miejsce w finale. Na etapie Przesłuchań w Ciemno wykonała kawałek zatytułowany Rysunek na szkle z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Jej głos wywołał ciarki na ciele widzów, a muzyczny talent przkonał do siebie chłopaków z grupy Afromental - Tomsona & Barona. Automatycznie Klaudia znalazła się w ich drużynie i to właśnie tam będzie zmagała się w kolejnych etapach show. Co musicie o niej wiedzieć?

Piotr Lato uczestnikiem The Voice of Poland 12! Gwiazd Big Brother wróciła

Klaudia Kerstan - kim jest?

Kim jest Klaudia Kerstan z The Voice of Poland, która pojawiła się w najnowszej, dwunastej edycji show? To ona zachwyciła weteranów z show, czyli Tomsona & Barona. Od teraz jest w ich drużynie i będzie śpiewająco walczyć podczas kolejnych etapów. Klaudia kocha muzykę i nie tylko śpiewa, ale także sama komponuje, a jej kawałki możemy znaleźć w serwisie YouTube. Oprócz solowej twórczości, Klaudia jest również członkinią zespołu Oh Bards. Dziewczyna nie tylko tam śpiewa, ale także gra na harfie, obok innych czterech osób. Choć na razie nie wiemy o niej za wiele, to z pewnością niebawem będzie o niej naprawdę głośno!

Klaudia Kerstan - Instagram

Uczestniczkę 12. edycji The Voice of Poland możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @dusiakerstan lub wpisując jej imię i nazwisko.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze