Klaudia Borczyk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2021? Brała już udział w innym programie

2021-09-18 20:19
Karolina Borczyk
Autor: materiały TVP

Klaudia Borczyk wystąpiła na Przesłuchaniach w ciemno w 12. edycji The Voice of Poland. Jej wykonanie piosenki Edyty Bartosiewicz zachwyciło widzów i jurorów i uczestniczka przeszła dalej. Kim jest Klaudia Borczyk? Zebraliśmy kilka ważnych informacji na jej temat.

Klaudia Borczyk to wokalistka, która pojawiła się w nowej edycji programu The Voice of Poland. Nie jest jednak debiutantką. Od lat jest związana z muzyką. W internecie można znaleźć jej występy. Są one dostępne na YouTube, gdzie możemy znaleźć między innymi jej nagranie w ramach akcji #hot16challange2. Co ciekawe, nie jest to pierwszy występ Klaudii w programie tego typu. Wcześniej wzięła już udział w innym muzycznym show Telewizji Polskiej. Mowa o Szansie na sukces. Nie udało jej się jednak wygrać odcinka. Nową gwiazdę The Voice of Poland można znaleźć na Instagramie pod nazwą @klaudiaborczyk. Obserwuje ją ponad 1000 osób.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Klaudia Borczyk - Przesłuchanie w ciemno

Klaudia Borczyk pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ zachwycił zarówno widzów, jak i jurorów. Wokalistka wykonała piosenkę Opowieść, którą w oryginale wykonuje Edyta Bartosiewicz.

Klaudia Borczyk - drużyna

Klaudia Borczyk przeszła do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniu w ciemno zasiliła grono drużyny Marka Piekarczyka.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze