Klaudia Borczyk - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 2021? Brała już udział w innym programie

2021-09-18 20:19
Karolina Borczyk
Autor: materiały TVP

Klaudia Borczyk wystąpiła na Przesłuchaniach w ciemno w 12. edycji The Voice of Poland. Jej wykonanie piosenki Edyty Bartosiewicz zachwyciło widzów i jurorów i uczestniczka przeszła dalej. Kim jest Klaudia Borczyk? Zebraliśmy kilka ważnych informacji na jej temat.

Klaudia Borczyk to wokalistka, która pojawiła się w nowej edycji programu The Voice of Poland. Nie jest jednak debiutantką. Od lat jest związana z muzyką. W internecie można znaleźć jej występy. Są one dostępne na YouTube, gdzie możemy znaleźć między innymi jej nagranie w ramach akcji #hot16challange2. Co ciekawe, nie jest to pierwszy występ Klaudii w programie tego typu. Wcześniej wzięła już udział w innym muzycznym show Telewizji Polskiej. Mowa o Szansie na sukces. Nie udało jej się jednak wygrać odcinka. Nową gwiazdę The Voice of Poland można znaleźć na Instagramie pod nazwą @klaudiaborczyk. Obserwuje ją ponad 1000 osób.

The Voice of Poland 12: Marek Piekarczyk wprawił w osłupienie innych trenerów!

Klaudia Borczyk - Przesłuchanie w ciemno

Klaudia Borczyk pojawiła się na Przesłuchaniu w ciemno w 12. edycji programu The Voice of Poland. Jej występ zachwycił zarówno widzów, jak i jurorów. Wokalistka wykonała piosenkę Opowieść, którą w oryginale wykonuje Edyta Bartosiewicz.

Klaudia Borczyk - drużyna

Klaudia Borczyk przeszła do kolejnego etapu programu. Po Przesłuchaniu w ciemno zasiliła grono drużyny Marka Piekarczyka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze