Marta Dzwonkowska dała czadu w The Voice of Poland 12! Kim jest uczestniczka show?

2021-10-10 11:03
Marta Dzwonkowska
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Marta Dzwonkowska to nowa uczestniczka najnowszej 12. edycji The Voice of Poland, która oczarowała swoim głosem trenerów programu wykonując kawałek Hot Right Now. Do czyjej drużyny trafiła Marta? Kto odwrócił w jej stronę czerwony fotel? Szczegółowe informacje o uczestniczce przeczytacie poniżej.

Kim jest Marta Dzwonkowska z The Voice of Poland, która pojawiła się w najnowszej, dwunastej edycji show? Dziewczyna zjawiła się podczas Przesłuchań w Ciemno i zaprezentowała swoje wokalne umiejętności na scenie, wykonując piosenkę Hot Right Now - DJ Fresh ft. Rita Ora. Marta swoim wykonaniem sprawiła, że czerwone fotele w jej stronę odwrócili zarówno Sylwia Grzeszczak oraz chłopaki z grupy Afro - Tomson i Baron. Uczestniczka wybrała drużynę chłopaków i to właśnie do ich drużyny teraz należy. Co musicie o niej wiedzieć?

The Voice of Poland: Romskie dziewczyny wywróżyły karierę Markowi Piekarczykowi

Marta Dzwonkowska - kim jest?

Kim jest Marta Dzwonkowska, która wystąpiła w The Voice of Poland 12? Marta to wokalistka, a także aktorka. Oprócz tego wiele osób może kojarzyć ją jako finalistkę 3. edycji programu telewizyjnego X Factor. Marta wystąpiła wtedy z grupą Girls on Fire. Oprócz tego uczestniczka The Voice of Poland 12 w latach 1998-2001 była słuchaczką Opolskiego Studia Piosenki. Należała także do chóru Opole Gospel Choir, a z Teatrem Capitol związana jest od 2003 roku. Występowała w spektaklach, a także koncertach, a do tego ma na swoim koncie wiele nagród. Wokalistka odpadła z programu na etapie bitew.

Sonda
Sylwia Grzeszczak w The Voice of Poland to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze