The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]
Autor: Natasza Młudzik / TVP The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]

Cleo trzeci raz zasiada na fotelu trenerskim The Voice Kids. Czy będzie to szczęśliwa edycja dla popularnej gwiazdy? Tak, jeśli dokona słusznych wyborów w trakcie trwanai czwartej odsłony programu.

The Voice Kids 4 - drużyna Cleo Kto jest u wokalistki w ekipie? Uczestnicy pod skrzydłami popularnej wokalistki na pewno sporo się nauczą, ale przeżyją również przygodę życia. Dla dzieci, które zgłosiły się do muzycznego show są to tygodnie dobrej zabawy, ale też nadziei na wielką karierę. Niewątpliwie drużyna Cleo dostarczy widzom ogromnych muzycznych uniesień, w tym będzie powodem łez wzruszenia. Sama trenerka wielokrotnie zaleje się łzami podziwiając swoich podopiecznych. Czy to właśnie w drużynie Cleo jest zwycięzca programu? Do tej pory ze swoimi zawodnikami wygrywali Dawid Kwiatkowski i Edyta Górniak. 

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

The Voice Kids 4 - drużyna Cleo

Drużyna Cleo w The Voice Kids 4, tak jak w przypadku pozostałych trenerów, to w sumie 18. dzielnie walczących uczestników. Właśnie tyle dzieci w wieku 8-14 lat przebrnie przez Przesłuchania w Ciemno. Pierwszych uczestników poznaliśmy w odcinku 27 lutego 2021. 

Najnowsze