Szymon Tokarski w The Voice Kids 4 zrobi furorę! Kim jest uczestnik?

Szymon Tokarski w The Voice Kids 4 zrobi furorę! Kim jest uczestnik?
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Szymon Tokarski w The Voice Kids 4 zrobi furorę! Kim jest uczestnik?

Szymon Tokarski to muzyczne objawienie czwartej edycji The Voice Kids. Młody uczestnik już w pierwszym programie zrobił furorę wśród trenerów, ale również internautów. Kim jest Szymek Tokarski? Poznajcie go bliżej już teraz.

Szymon Tokarski w The Voice Kids 4 zrobi furorę i wprawi wiele osób w osłupienie! Uczestnik dziecięcego show już w pierwszym odcinku zaskoczył trenerów swoim wyjątkowym podejściem do śpiewania, ale przede wszystkim pewnością siebie. Obecność w studio nagraniowym i na wielkiej scenie nie zrobiła na nim wielkiego wrażenia. Szymek nie wątpi w swoje umiejętności, co widać również na filmach w serwisie YouTube. Nagrywa covery popularnych utworów, ale bierze również udział w muzycznych festiwalach.

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Szymon Tokarski - kim jest? 

Szymon Tokarski w The Voice Kids 4 mocnym uderzeniem rozpoczął swój udział. W Przesłuchaniach w Ciemno wykonał utwór Nie daj się, który oryginalnie wykonuje Doda. Swój fotel odwrócili chłopaki z zespołu Afromental, Tomson i Baron, a także Cleo. Szymek zdecydował, że to właśnie pod okiem młodej wokalistki będzie szlifował swój głos.

Uczestnik The Voice Kids brał udział w festiwalu, w czasie którego zaśpiewał utwór Z naszymi marzeniami.

Najnowsze