Zuzia Zięba - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Jej głos robi wrażenie!

2021-03-20 15:32 RW
Zuzia Zięba - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Jej głos robi wrażenie!
Autor: Natasza Młudzik / TVP Zuzia Zięba - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Jej głos robi wrażenie!

Zuzia Zięba to kolejne odkrycie muzycznego programu dla dzieci. Uczestniczka śpiewając megahit Pink, wbiła w fotel wiele osób. Kim jest młoda wokalistka, na którą trzeba zwrócić uwagę? Poznajcie ją jeszcze lepiej już teraz.

Zuzia Zięba - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Jej głos robi wrażenie i z pewnością amerykańska wokalistka Pink byłaby pod ogromnym wrażeniem. Właśnie jej hit, młoda wokalistka zaśpiewała w Przesłuchaniach w Ciemno. Zuzia Zięba to dość tajemnicza postać, o której ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje. To tylko znak, że dopiero zaczęła swoją przygodę z muzyką lub nigdy wcześniej nie była gotowa, by ujawnić swój talent. 

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4

Zuzia Zięba - The Voice Kids 4

Zuzia Zięba w The Voice Kids 4 pojawiła się w piątym odcinku. Dziewczynka wykonała megahit Try, pod którym podpisuje się Try. Swoim śpiewem przekonała do siebie chłopaków z Afromental i Cleo. Właśnie ci artyści odwrócili swoje czerwone fotele. Zuzia ostatecznie zdecydowała, że chce uczyć się śpiewu i scenicznej pewności siebie pod okiem wykonawczyni hitu Łowcy gwiazd.

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]

Najnowsze