Oliwia Jarosz - kim jest uczestniczka The Voice Kids? Nastolatka zachwyciła trenerów

Oliwia Jarosz - kim jest uczestniczka The Voice Kids? Nastolatka zachwyciła trenerów
Autor: Natasza Młudzik / TVP Oliwia Jarosz - kim jest uczestniczka The Voice Kids? Nastolatka zachwyciła trenerów

Oliwia Jarosz to przyszła gwiazda muzycznego rynku? Cleo nie ma co do tego wątpliwości, dlatego bardzo jej zależało, by to właśnie ona dołączyła do jej drużyny. Kim jest Oliwia Jarosz, która zachwyciła wokalistkę śpiewając hit Adele? Poznajcie ją bliżej już teraz.

Oliwia Jarosz - kim jest uczestniczka The Voice Kids? Nastolatka zachwyciła trenerów śpiewając jeden z największych hitów Adele. Dla samej Oliwii to zaszczyt i radość, że mogła zaśpiewać w Przesłuchaniach w Ciemno. Została wyłoniona spośród kilku tysięcy innych kandydatów. Najbardziej pod wrażeniem talentu młodej dziewczyny była Cleo. Wykonawczyni hitu Łowcy gwiazd, przekonywała, że wie, jak i czego jeszcze nauczyć Oliwię w śpiewaniu.

The Voice Kids 4 - DRUŻYNA CLEO. Kto jest w ekipie gwiazdy? [UCZESTNICY]

The Voice Kids 4 - trenerzy opowiadają suchary. Czyj żart jest najmniej zabawny?

Oliwia Jarosz - kim jest?

Pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej, gdzie uczęszcza do pierwszego LO. Kilka lat temu pokochała śpiewanie, więc postanowiła zapisać się do Państwowej Szkoły Muzycznej, którą zresztą już ukończyła. 

Oliwia Jarosz w The Voice Kids 4 zaśpiewała megahit Someone Like You, pod którym podpisuje się Adele. Swój fotel odwrócili chłopaki z Afromental i Cleo, która bardzo chciała, by Oliwia dołączyła do jej drużyny. Wiara czyni cuda i trenerka może mówić o dużym sukcesie. Uczestniczka zdecydowała, że dołączy do gwiazd z ekipy wokalistki.

Najnowsze