The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

2021-03-28 13:09

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego przyciągnie uwagę ogromnej liczby osób. Popularny wokalista po sukcesie z Marcinem Maciejczakiem będzie chciał doprowadzić kolejną utalentowaną osobę do ostatecznego zwycięstwa. Czy mu się uda? Przekonajcie się sprawdzając osoby, które są w drużynie Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski - drużyna w The Voice Kids 4. Zastanawiacie się, kto jest u Dawida? Uczestnicy, którzy trafili do ekipy polskiego wokalisty to prawdziwi szczęściarze. To właśnie pod skrzydłami tego artysty ostatnią edycję zwyciężył Marcin Maciejczak. Drużyna Dawida Kwiatkowskiego, a tak raczej uczestnicy, nauczą się wielu przydatnych rzeczy na początku swojej muzycznej drogi. Oprócz lekcji poprawnego wydobywania głosu podczas śpiewania, przyswoją również wiedzę dotyczącą pewności siebie na wielkiej scenie i radzeniem sobie ze stresem. Co jest również bardzo ważne przeżyją przygodę, której nie zapomną do końca życia.

The Voice Kids 4 - zmiany, jakich nikt się nie spodziewał!

Dawid Kwiatkowski - drużyna w The Voice Kids 4

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids 4 będzie mogła liczyć na wsparcie tysięcy polskich fanów. W ekipie popularnego wykonawcy znalazło się kilku potencjalnych zwycięzców. Kto dołączył do drużyny Dawida Kwiatkowskiego? Pierwsze rozstrzygnięcia poznacie już 27 lutego 2021. Każdy z trenerów po Przesłuchaniach w Ciemno będzie miał w swojej ekipie 18. uczestników.

Sonda
Dawid Kwiatkowski wygra drugi raz The Voice Kids?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE