The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]
Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego przyciągnie uwagę ogromnej liczby osób. Popularny wokalista po sukcesie z Marcinem Maciejczakiem będzie chciał doprowadzić kolejną utalentowaną osobę do ostatecznego zwycięstwa. Czy mu się uda? Przekonajcie się sprawdzając osoby, które są w drużynie Kwiatkowskiego.

Dawid Kwiatkowski - drużyna w The Voice Kids 4. Zastanawiacie się, kto jest u Dawida? Uczestnicy, którzy trafili do ekipy polskiego wokalisty to prawdziwi szczęściarze. To właśnie pod skrzydłami tego artysty ostatnią edycję zwyciężył Marcin Maciejczak. Drużyna Dawida Kwiatkowskiego, a tak raczej uczestnicy, nauczą się wielu przydatnych rzeczy na początku swojej muzycznej drogi. Oprócz lekcji poprawnego wydobywania głosu podczas śpiewania, przyswoją również wiedzę dotyczącą pewności siebie na wielkiej scenie i radzeniem sobie ze stresem. Co jest również bardzo ważne przeżyją przygodę, której nie zapomną do końca życia.

The Voice Kids 4 - zmiany, jakich nikt się nie spodziewał!

Dawid Kwiatkowski - drużyna w The Voice Kids 4

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego w The Voice Kids 4 będzie mogła liczyć na wsparcie tysięcy polskich fanów. W ekipie popularnego wykonawcy znalazło się kilku potencjalnych zwycięzców. Kto dołączył do drużyny Dawida Kwiatkowskiego? Pierwsze rozstrzygnięcia poznacie już 27 lutego 2021. Każdy z trenerów po Przesłuchaniach w Ciemno będzie miał w swojej ekipie 18. uczestników.

Najnowsze