Wiktoria Kasprzyk - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To sobowtórka Roksany Węgiel!

Wiktoria Kasprzyk - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To sobowtórka Roksany Węgiel!
Autor: TVP Wiktoria Kasprzyk - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To sobowtórka Roksany Węgiel!

Wiktoria Kasprzyk to odkrycie czwartej edycji The Voice Kids. Śmiało stwierdzamy, że jest jedną z faworytek do ostatecznego zwycięstwa, więc już teraz trzeba zwrócić na nią uwagę. Kim jest Wiki Kasprzyk? Co warto o niej wiedzieć? Przekonajcie się już teraz.

Wiktoria Kasprzyk - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4Dawid Kwiatkowski określił, że Wiktoria Kasprzyk to sobowtórka Roksany Węgiel! Faktycznie głosem i sposobem poruszania się na scenie przypomina jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Kim jest Wiktoria Kasprzyk? To 12-latka, która która od wielu lat śpiewa i wrzuca covery hitów do internetu. Głównie są to pieśni religijne, ale wykonuje również znane hity. Miłość do aktualnej muzyki rozrywkowej pokazała w programie The Voice Kids śpiewając megahit Hold My Hand od Jess Glynne. 

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zrobi furorę w The Voice Kids 4

Wiktoria Kasprzyk - kim jest?

Wiktoria Kasprzyk to urodzona w Stanisławicach, 12-letnia wokalistka, uczęszczająca aktualnie do szkoły numer 4 w Bochnii. Jest laureatką wielu konkursów muzycznych i wyróżnień. 

Wiktoria Kasprzyk - The Voice Kids 4

Roksana Węgiel ma sobowtórkę! Zauważył to sam Dawid Kwiatkowski, który był pod wrażeniem występu jednej z uczestniczek czwartej edycji programu The Voice Kids. 5 marca 2021 fani show zobaczą kolejne Przesłuchania w Ciemno. Jedną z uczestniczek czwartej edycji talent show dla najmłodszych będzie Wiktoria Kasprzyk, która na scenie zaśpiewała utwór Hold My Hand z repertuaru Jess Glynne. Już po kilku wyśpiewanych taktach wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele i ze zdumienia przecierali oczy

Wiktoria wykonując utwór Hold My Hand od Jess Glynne odwróciła trzy fotele. Ostatecznie zdecydowała się, że będzie szlifować umiejętności pod okiem Cleo.

Najnowsze